reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

reklama
Hej dziewczyny mój wynik beta hcg 115,50 i lekarz zalecił powtórzyć dlaczego
Lekarz kazał powtórzyć, ponieważ ten wynik świadczy o tym, że doszło do zapłodnienia, ale nie wiadomo, czy ciąża się rozwinie...pęcherzyk widać przy wartościach ok 1000, a zarodek gdzieś przy 20tys., więc taka beta 115 nic póki co nie mówi poza tym, że doszło do zapłodnienia...powtórzenie wyniku bety po 48h pokaże, czy rozwija się pęcherzyk... dopóki beta nie będzie ponad 1000 to lekarz nawet po USG nie jest w stanie nic powiedzieć
 
reklama
Lekarz kazał powtórzyć, ponieważ ten wynik świadczy o tym, że doszło do zapłodnienia, ale nie wiadomo, czy ciąża się rozwinie...pęcherzyk widać przy wartościach ok 1000, a zarodek gdzieś przy 20tys., więc taka beta 115 nic póki co nie mówi poza tym, że doszło do zapłodnienia...powtórzenie wyniku bety po 48h pokaże, czy rozwija się pęcherzyk... dopóki beta nie będzie ponad 1000 to lekarz nawet po USG nie jest w stanie nic powiedzieć
Robiłam teraz w poniedziałek i wzrosło do 670 i znowu mi dał na beta hcg
 
Do góry