reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie 11 - miesięcznej córeczki

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2020
Postów
1
Witam, mam 11 miesięczną kobietkę w domu, i moja Panienka jest karmiona mlekiem modyfikowanym ponieważ ja straciłam jakis czas temu pokarm, malutka jest karmiona w dzień zupami i innymi daniami mimo to po zaśnięciu w nocy budzi się co godzina i je około 120/150ml mleka i nie wiem co mam zrobić żeby przesypiała dłużej 🙁 macie jakieś rady ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Witam, mam 11 miesięczną kobietkę w domu, i moja Panienka jest karmiona mlekiem modyfikowanym ponieważ ja straciłam jakis czas temu pokarm, malutka jest karmiona w dzień zupami i innymi daniami mimo to po zaśnięciu w nocy budzi się co godzina i je około 120/150ml mleka i nie wiem co mam zrobić żeby przesypiała dłużej [emoji853] macie jakieś rady ?
Przyjrzyj się diecie w dzień. Może za mało kaloryczna, o niskiej gęstości odżywczej stąd głód i nadrabianie w nocy.
Powinna dostawać 3-4 posiłki plus 1-2przekaski (jeśli ma ochotę). Ale ważna jest ich jakość.
Druga sprawa to w tym wieku jest skok i dzieci często budzą się co chwilę.


Polecam też ebook o diecie i śnie Magdy...
Ona wcale nie musi być głodna, podsuwasz to je. Może chce pić, a może po prostu ząbkowanie. U nas właśnie zęby były przyczyną pobudek, jak kolejny wyszedł, to spanie znowu normalne.
 
Moja ma 9 miesięcy , i budzi się raz w nocy ,ale fakt przy zabakowaniu co godzine się budzila, spróbuj jej dawać wodę, może stwierdzi że bez sensu się budzić,
 
Witam, mam 11 miesięczną kobietkę w domu, i moja Panienka jest karmiona mlekiem modyfikowanym ponieważ ja straciłam jakis czas temu pokarm, malutka jest karmiona w dzień zupami i innymi daniami mimo to po zaśnięciu w nocy budzi się co godzina i je około 120/150ml mleka i nie wiem co mam zrobić żeby przesypiała dłużej [emoji853] macie jakieś rady ?
Przyjrzyj się diecie w dzień. Może za mało kaloryczna, o niskiej gęstości odżywczej stąd głód i nadrabianie w nocy.
Powinna dostawać 3-4 posiłki plus 1-2przekaski (jeśli ma ochotę). Ale ważna jest ich jakość.
Druga sprawa to w tym wieku jest skok i dzieci często budzą się co chwilę.


Polecam też ebook o diecie i śnie Magdy Komsty
Screenshot_2020-07-08-19-17-33-401_com.android.chrome.jpg
IMG_20200708_191639.jpg
 
Rozwiązanie
Do góry