reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sparerówka - jaka??

... u nas dziadkowie też jeden zasponsorowali :tak:, więc spacerówka to już będzie tylko nasz wydatek .... ale my planujemy kupno dopiero w przyszłym roku, bo ten wózek który teraz mamy powinien Mateuszkowi jeszcze przez jakiś czas wystarczyć ... hm ... przynajmniej mam taką nadzieję :-);-)
 
reklama
...Mamy wozek TINO z firmy Jedroch i Robertowi jest w nim wygodnie, a to jest dla mnie najwazniejsze. Ma duzo mniejsca, wozek jest szeroki i co najwazniejsze dosc zabudowany co przyda sie w zimie. A w przyslym roku pomyslimy juz o takiej zwyklej lasce czy parasolce na lato.
Tez jest mi ciezko gdzies z tym wozkiem sie wgramolic, bo wazy z Robertem ponad 25kg, ale dla mnie najwazniejsze jest zeby dziecko mialo wygodnie. W domu wozek jest w samochodzie, wiec nie musze go po schodac targac, a jak gdzies ide to prosze kogos o ponoc i juz. :tak:

My mamy wózek PATI z Jędrocha i też jesteśmy zadowoleni. Niestety jest dość ciężki razem z Witkiem i ja sama nie daję rady wtargać go do autobusu, a nie zawsze mam kogo poprosić o pomoc. Więc też ostatnio zastanawiamy się nad kupieniem lżejszego wózka typu parasolki, ale takiej z usztywnionym oparciem na plecki i możliwością regulacji nachylenia go. Koleżanka zwróciła mi uwagę żeby kupić wózek z regulowaną wysokością podnóżka, bo jak maluch śpi to wiszą mu nogi, albo jeszcze ni dorasta by nóżkami oprzeć się o podpórkę.
 
My mamy wózek PATI z Jędrocha i też jesteśmy zadowoleni. Niestety jest dość ciężki razem z Witkiem i ja sama nie daję rady wtargać go do autobusu, a nie zawsze mam kogo poprosić o pomoc. Więc też ostatnio zastanawiamy się nad kupieniem lżejszego wózka typu parasolki, ale takiej z usztywnionym oparciem na plecki i możliwością regulacji nachylenia go. Koleżanka zwróciła mi uwagę żeby kupić wózek z regulowaną wysokością podnóżka, bo jak maluch śpi to wiszą mu nogi, albo jeszcze ni dorasta by nóżkami oprzeć się o podpórkę.

ta spcerówka chicco wałsnie tak jest tylko ta baba no nagdła mi i teraz nie wiem co robic
Wózek Chicco CT 0,4 +WYSYŁKA 0 zl + BARIERKA (220916559) - Aukcje internetowe Allegro
:no:
 
Abeja - suuuuuuper ten wózek :tak:!!!!!! .... ale cena wózka z budką ponad 1.300 zł "trochę" powalająca ... ale piękny jest ... przynajmniej na zdjęciu :-);-)
 
tika w rzeczywistości tez jest piękny.
To też jeden z moich faworytów:tak:
wiele jednak zależy od funduszy;-).
 
reklama
aanneettaa - ja też gratuluję!!! ... ale ten link nie działa i dalej nie wiemy jak wygląda ten Twój wymarzony :-D;-)... ani nawet nie wiemy jakiej marki on jest :-:)-);-)
 
Do góry