reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śpij Aniołku

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nie, nie wydali ciałka . Ania wykupiła miejsce na cmentarzu, zamówiła pomniczek , wybrała trumienkę miały być do niej włożone testy,śpioszki, misie i wszystko co było dla Ninki .
 
Ania była krótko na forum, może gdyby szybciej trafiła tutaj, to sprawy by się inaczej potoczyły. Wiele dziewczyn, które rodziły i traciły dzieci, czas po porodzie był czasem jak we śnie, nie realnym, wtedy jest konieczna opieka osoby, która rozumie, Ania nawet na panią psycholog źle trafiła.
 
Ostatnio zmieniła psychologa, znowu zły traf , kilka razy sam znalazłem ją w domu , siedziała sama , płakała nie mówiła nic . Po stracie Ninki, nie odzywała się do nikogo, z pokoju wychodziła tylko do łazienki , dobijal ją tata Ninki .
 
No domyślam się, że szanowny pan "tata" nie pomógł. To co opisujesz, Jej reakcje, to wszystko jest dla nas takie normalne.

Ile latek ma Twoje dziecko?
 
Powinienem Was przeprosić , Ani nic nie jest , aktualnie jest u rodziny, wiec mialem pewnosc , ze tu nie wejdzię . Nie jestem jej bratem, a tatą Niny , i nie pozwole żeby Anka mnie oczerniała tylko dlatego, ze nie chciałem dziecka...

Znikam .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry