reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

sposób na czkawkę ?

MiriannaK

Fanka BB :)
Miasto
Pomorskie/Tczew
Rozwiązania
0
cześć :)

macie jakiś szybki sposób na czkawkę u maleństwa. Mój maluszek ma czkawke zawsze po karmieniu i ja daje mu znów cycka. Czy macie jakieś inne sposoby? czy można przeczekać? jeszcze nie probowałam?

Pozdrawiam
Mirka

reklama

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
Mój synek też ma bardzo często czkawkę po karmieniu i nic z tym nie robię - poczka i przestaje. Położna mówiła, że to normalne u dzieci i że one nie odczuwają tego jako czegoś nieprzyjemnego jak dorośli - faktycznie, nie wygląda na nieszczęśliwego z powodu czkawy. Potrafi nawet zasnąć mając czkawkę. ;D

klusia

Rozwiązania
0
Zgadzam się z Margot ... i myślę, że majlepszym sposobem jest cycuś...Pediatra mi mówił, że dzieci które łapczywie jedzą mają częściej czkawkę. Ale moja dzidzia ma ją nawet jak je bardzo spokojnie ...

Hanusia

Rozwiązania
0
Hej!ja na poczatku mojej Julci dawał piers, alenieraz była właśnie juz pojedzona, czasami ponoszę troszkę, lub aje iepłą herbatkę-nam pomaga!Czkawka nie męczy, jeżeli dziecko ją ma tzn,że ma doby układ nerwowy-tak mi powiedziała położna.
Pozdrawiam ciepło!

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
a u nas sprawdza sie podanie na chwile piersi do possania. co prawda czasem robi sie z tego dluzsze jedzonko, ale najwazniejsze, ze skutkuje :)

jaga-1985

Miasto
Krakow
Rozwiązania
0
Mamy problem ze swoją Córcią. Męcząca czkawka, która pojawia się jak tylko przewijam dłużej Małą, albo jak się jej nie odbije tylko leży sobie na wznak. Podobno, gdy dziecku zmienia sie temperature otoczenia to ono reaguje na to czkawką, tak jest przy przewijaniu. Problemem jest to jak sobie z nią radzić?? : przystawianie Małej do piersi nie zawsze skutkuje, bo gdy jest najedzona poprostu jej nie chce, tak samo jest z herbatkami poprostu nie pije tylko się złości bo ją ta czkawka męczy. jak znacie inne metody to chętnie o nich przeczytam.

Teddy

Październikowa mać
Rozwiązania
0
ponoc dla niemowlecia czkawka nie jest meczaca... ale i tak rady na nia nie ma...
Krystian czka od urodzenia prawie codziennie (w brzuchu u mnie tez mial)... najpierw z takich przyczyn ja Twoja corcia, potem od nieumiejetnego przelykania sliny, teraz - bo nauczyl sie zanosic od smiechu... ::)

mrowa1

what's up!!!
Miasto
okolice Tarnowa
Rozwiązania
0
Jaga u nas tez tak było ::) ze sie najadła i potem czkawka i juz nic niechciała pic
wiec jej nie meczyłam tylko zostawiałam samej sobie ta czkawke po paru minutach zawsze przechodziła :)

reklama

ania_77

Mama Marcinka i Julki
Miasto
Tczew
Rozwiązania
0
Dopisuję się do koleżanek. Ja już z czkawką nie walczę. Synek miał ją będąc u mnie w brzuszku i ma do tej pory. Na początku miał bardzo często teraz coraz rzadziej ale jest obecna z nami ;) szczególnie jak sie smieje :laugh: głośno. Troszkę picia pomaga ale nie zawsze chce pić czy przyssać się do cycusia wiec już nie walczę bo raczej mu nie zaszkodzi ;) Położna mowiła że pomaga kropla cytryny ale jakos nie mam odwagi spróbowac :)
Pozdrawiam

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry