reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

he i jeszcze raz...
Fotek nie ma na albumiku jeszcze ;(
Mam prośbe: zdjęcia na których jest Moja WeroNiśka prosze o ich przesłanie na aderes Marka: gajda@ersi.pl
My robiliśmy, przejrzałam je i tylko 4 sztuk mam nadających się do wywołania (reszta jakoś niekorzystna)
Z góry dziękuję za przesłane zdjęcia.

Pozdrawiam
 
reklama
Natalko to jesteśmy umówione - wtorek około 17. Spacerek to mamy taki do 18,40, bo jak wiesz Miki mi zasypia niewiele po 19. Więc nie za długi...Ale jak możesz przyjechać wcześniej, aby wpaść na troszkę do mnie do domku, to zapraszam! ;D ;D ;D
 

Góralskie spotkanie

no to zapodaje temacik
......zależy ile osób sie zbierze ale jedna propozycje mam poniewaz posiadam znajomego ktory ma pensjonat w Pieninach w Niedzicy niezbyt duzo miejsca i pokoje o roznym standardzie. .... a poza tym jeszcze swego czasu moja siostra mieszkala w zakopanym wiec moze jeszcze cos po znajomosciach dalo by sie zaqlatwic...musiala bym sie zorientowac.
 
Może być i raniutko! :laugh: :laugh: :laugh: O której Ci pasuje Natalko...Moze o 14? Albo wcześniej...Jak chcesz...Ja i tak sama w domu siedzę! 8)
 
Ketsa - a co Ty kombinujesz z tymi pPieninami Ty mi powiedz ;D ;D ;D to moje ukochane gory, zaraz po Bieszczadach :) Z checia pojechalabym tam wlasnie sama, zeby pare gorek zaliczyc :) Ale ja niestety nie mam komu dzieci zostawic - no chyba ze Pawlowi i tesciowej, hmmm...musze pomyslec ;D
 
Beatko a Ty wytrzymasz ze mną tyle czasu? ::) ;) :laugh: Może być o 14.00. Najwyżej jak już będziesz miała mnie dosyć to wcześniej pojadę. :p :laugh: Tylko podaj mi adres na priva bo nie zapisałam sobie wtedy.
 
reklama
WAKACJE W GORACH ;D

Gochna - specjalnie dla Ciebie:

Magda napisala: Girls, Wanda - a moze tam skoczymy za 25 pln

http://gory.info.pl/na-wzgorzu/

fajna okolica cisza spokoj lasy gory
krowy kury kaczki
zielen grill
pstragi
spokoj cisza i zielono

blisko do uzdrowisk Lądek (5 km), Stronie, Polanica (tu jzu dalej)
okolica mocno turystyczna



potem ja odpisalam: POdoba mi sie mam troche daleko, ale podoba mi sie Kocham gory Trzeba sie dowiedziec czy maja miejsca np na za tydzien co Wy na to ??

potem Magda: miejsca są :) dzwoniłam do faceta

potem ja:
Madziu - a sluchaj, moi rodzice jada teraz wlasnie do Wroclawia, moze ja bym sie z nimi zabrala, weekend moglabym pobyc z wujkami, a od poniedzialku oni by mnie podrzucili np do tego osrodka... Jak juz jada w ta strone, to na pewno mnie wezma ze soba... bo inaczej moge liczyc tylko na pociagi, a sama z dwojka dzieci pociagiem chyba nie dam rady... Bo sie nie chwalilam, ale z dniem 1 lipca moje stare prawo jazdy stracilo waznosc, a jako ze jestem skapa strasznie, to stwierdzilam ze nie bede placic teraz 70 zeta na nowe, po to zeby za 2 miechu znowu placic 70 zeta na nowe, jak juz sie przemelduje

potem Magda: Wandzia swietny plan !!!!!! dzwonie do facia raz jeszcze !!!
spadam do biura na chwile ..

a jak wroce to ogladne fotki
!!!!


potem znowu ja: Madzia - PAwel juz sie zgodzil - powiedzial ze jak dam sobie rade, to pewnie, mam jechac To spytaj koniecznie ile za czterolatka


I co Ty na to Gochna ???
 
Do góry