reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

reklama
hej
byłam dzisiaj z Ziemzią na spacerku i troche rozmawiałyśmy o spotkaniu warszawskim.
doszłysmy do kilku wniosków
po pierwsze termin w tygodniu raczej odpada, bo Pamcia przecież pracuje
po drugie trzeba znaleźć miejsce, w które każda będzie miała w miarę dogodny dojazd, tzn. nie będzie musiała się 4x przesiadać.
no a przede wszystkim wypadałoby zrobić "liste obecności".

 
Moniczko no nie wiem, czy taka godzina 16:00 nie byłaby lepsza, ze względu na ten gorąc ... ale z drugiej strony, jeśli mamy spotkać się pod Ratuszem i przejść do ogródka Re to w okolicach godz.16:30 możemy mieć problem ze znalezieniem tyle miejsca w ogródku ::) Wogóle jakos nie mogę sobie wyobrazić nas tyle z tymi wózkami itd :-[ Dlatego ciągle myślę jeszcze o tej Plazie albo Parku Jordana, gdzie byłoby więcej miejsca ... BYłam tydzień temu w sobotę w Plazie ok.godziny 18 i było luźno.. nie wiem, czy tez by tak było w niedzielę ... Hmmmm, już nie chcę mieszać, ale czy ten Rynek to na pewno dobry pomysł był ???
 
Wanda właśnie dlaczego?

Pamcia, to okurat Ziemzia uświadomiła mi fakt, ze Ty pracujesz, więc podziękowania jej się należą :)
 
reklama
Do góry