reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

reklama
hello, ja w końcu dorwałam się do kompa . Mam dziś masę pracy jak na złość.
Co do propozycji Bohaciefki to sam zamysł świetny tylko niestety za daleko.Bynajmniej jak dla mnie. Ania też będzie miała problem z dotarciem. A chyba nikt nie będzie jechał ciężarówką by zabrać nas z torbami , fotelikami itp...
Mój M będzie w pracy więc ja nie mam transportu.
Powiem Wam ,że wpadłam na pomysł by ulokować się w McDonaldzie gdzie jest plac zabaw w środku...jednak niestety jedyna placówka z tego typu przybytkiem jest właśnie remontowana:baffled:
jak na złość. A byłoby super bo byłybyśmy tam same...to pomieszczenie jest zamknięte...z resztą, chyba każda wie jak wygląda plac zabaw w McDonaldzie.
Ja bym optowała jednak za Gdańskiem...wiecie...tak sobie obliczałam możliwości i jeśli nawet pojawiłyby się wszystkie to być może udałoby mi się pomieścić Was u siebie :sorry2:
Miejsce do siedzenia jest...dla dzieci do zabawy również, sprawa do przedyskutowania .
No chyba ,że jest ktoś kto zabierze mnie i Anię...
Kto jest zmotoryzowany i chętny?
Moniq? Jak Ty wyglądasz z transportem? A Mamstud? Zapowiadałaś się i co?
Piszcie i zobaczymy co z tego wyjdzie.
A czy ten termin ...27 marca Wam wszystkim pasuje?

 
AgA - nie wycofuję propozycji, damy radę:tak:.
Barmanka - mój M uwielbia owoce morza i zapewne by został aby nimi się rozkoszować w towarzystwie tylu kobiet:-D.

Rozumiem kłopoty natury transportowej ale propozycję nadal podtrzymuję. Piszcie, może jednak się uda spotkanie u mnie.
 
Mi pasuje 27 w sumie :)
i co dalej??
No własnie ...co dalej.
Uzgodniłysmy juz ,że termin pasuje
jednak z dojazdem jest kłopot. Wczoraj rozmawiałam z AgĄ i ona także nie będzie jechała autem bo to za daleko. Tak więc sa przynajmniej trzy osoby bez mozliwości dojazdu na miejsce ( mówię o Wejherowie)
ja już wcześniej napisałam ,ale nikt mi nie odpisał...że może to spotkanie odbyć się u mnie...zmieścić się zmieścimy a mieszkam dużo bliżej i można dojechac do mnie komunikacją miejską. Jedyna prośba do osób zmotoryzowanych byłaby taka by nie zabierały wózków ze sobą:sorry2: te które musza to biorę te które nie muszą to niech nie biora bo wózki się nie zmieszczą ( mój pies zastrajkuje :-D)
Co o tym sadzicie?
Bohaciefko czy Tobie ewentualny dojazd do Gdańska sprawiłby trudność? Sama widzisz ,że ciężko będzie skorzystać z Twojej propozycji bo jednak to za daleko dla sporej części osób :-(
Może jak będzie cieplej to będzie to wyglądało inaczej.Napisz co o tym sadzisz :tak:

Lista chętnych dla przypomnienia...proszę potwierdzić obecnośc dobrze? :sorry2:
1.AgA i Zosia
2. Ankzoc i Majka
3. Bohaciefka i Małgosia
4 Confi i Damianek
5. Mamstud i Gaba
6. Moniqsan i Lilianka


to na razie te które się zgłosiły.
Jak już potwierdzą wszyskie chętne to ustalimy godzinę i ewentualnie to co każda mogłaby przywieźć...:-)
 
confi- Asiu, ja jak już pisałam wyżej jestem chętna i jesli dla Ciebie to nie problem, to miłoby było spotkać się u Ciebie, ja wózek będę musiała wziąśc bo będę jechać pociągiem, najwyżej się umówimy to wyszłabyś po mnie na dworzec co???
 
ankzoc - a skąd będziesz dojeżdżać do Gdańska? Ja raczej też pociągiem, chociaż może M zawiezie mnie i Gosię do Gdańska a sam z Gabą zrobi wycieczkę po Gdańsku lub pójdzie do kina wiec ja dojadę do Gdańska.

confi - dokładnie to gdzie do Ciebie? Podaj mi na priv swój adres.

Ja upiekę blachę ciasta i zrobię sałatkę makaronową na zimno.
 
No i co Ślązaczki (górne i dolne)??? Pomorzanki się zorganizowały, a my??? Jeśli, któreś są chętne to ja również mogę zaprosić do siebie... oczywiście w tygodniu... to jak są jakieś chętne na popołudniową herbatkę np. w jakąś środę???
 
reklama
Do góry