reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie czerwcówek 2012

reklama
Larvunia do 100 km pewnie dałabym radę sama, ale że wyruszam z Suwałk to podejrzewam, że z 300 to minimum jakie będę musiała pokonać, a z dwójką to lipa bo nie będę wiedziała czy mam iść do kibelka z dziewczynami i zostawić bagaż na pastwę losu, czy iść sama i zostawić dziewczynki same w przedziale:-DTakże mamcia będzie moim zbawieniem o ile nie będzie Wam przeszkadzała;-)

spoko spoko,myslalam ze autem przyjedziesz :sorry:
 
Ha ha wchodzę po 2 dniach nieobecności, a tu taki zryw narodowy:-) Pomysł pierwsza klasa! Bardzo chętnie się dopiszę ;)
Ja bym z przyjemnością zabrała męża, bo ja nie jestem zmotoryzowana, a pociąg w grę nie wchodzi no chyba, że z kimś po drodze bym się zabrała. Ja z Wrocławia.

Kurczę ale fajowo:happy:
 
Pomysł rewelacyjny :tak:.
Ja na takie spotkanie też chętnie wybrałabym się. Tylko na razie Nela ogromnie nie lubi jeździć w foteliku. Mam nadzieję, że do czasu spotkania będzie lepiej.
Jestem z Koszalina, więc też będę miała dość daleko.
 
No ale zainteresowanie :-) Fajnie :-D Ciekawe co Wasi Panowie na udział w taki mamuśkowym zjeździe, niezależnie od mojej sytuacji ja Tacie Młodej bym nie proponowała takiej eskapady.:no: Zna moją samodzielność no i wie, że ja wiem, iż nie przepada za tego rodzaju spotkaniami :happy: A auto i tak mi zapakuje i rozpakuje.:-p
 
reklama
Do góry