reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie czerwcówek 2012

reklama
forever nikogo nie przywoływałam na forum, żadnym środkiem komunikacji. Ani Aestimy ani nikogo innego.

Asinka dziękuję, że się tym zajmiesz. Myslę, że najgorsze masz już za sobą.

Aestima póki co czuję się paskudnie i przeszła mi ochota na jakiekolwiek spotkanie, ale zakłądam że to szybko minie i na zlot przyjadę, jeśli termin pozwoli. Ale nawet jeśli termin wypadnie mi mocno niekorzystny, to przyjadę sama na piątek wieczór, poimprezuję bezalkoholowo i w sobotę rano wrócę do domu żeby ogarnąć sprawy zawodowe.
 
forever nie odezywamy sie od prawie roku do siebie ale po tym co tu przeczytałam musze ci to napisać......JESTEŚ BEZCZELNĄ WYRACHOWANĄ WIECZNIE MARUDZĄCĄ EGOSITKA a w tym wszytskim jestes biedna, bo nawet tego nie widzisz. i możesz mi nawymyslać ile ci sie chce i mam to daleko.......ale sie zagotowałam, co dopiero Trasia musiała poczuć
 
ja tez z terminem sie w miare mozliwości dostosuje bo bedzie to przed moją obroną na studiach - ale pierwszy raz sie jej nie boje bo wiem o czym mówię i to mi się podoba :) a mój M też nie ma w tym czasie żadnych imprez więc nie powinno być problemu :-) nawet 2,5 h z takim bąkiem już nie przeraża bo przy pierwszym zlocie to było troche dla nas za daleko :)

asinka - jak coś to w miare możliwości mogę ci pomóc bo i tak 100% czasu przy kompie jestem więc wykonanie kilku telefonów nie jest problemem a ty masz dwójkę bąków :)


mamy jakieś wymagania co do noclegów ? - agroturystyka - cały dom dla nas ? :) bo w domkach moze być chyba troche zimno :)


forever- wzmożony ruch to może być moja wino-zasługa bo od dłuższego czasu staram sie uaktywnic mamy ktore siedzą tylko na FB a na BB nie zaglądają.
 
Marta24 - mi na Twoją jakąkolwiek analizę mniej lub bardziej psychologiczną lub pseudo szkoda czasu po prostu, ale napisałaś dokładnie to czego się po Tobie spodziewałam i wiedziała, że napiszesz....
Ironia - tak wiem :happy2:
 
...
bez komentarza... serio, jestem trochę rozczarowana...
ja się w kwestii zlotu nie wypowiadałam, bo u mnie kwestia dojazdu (nie terminu) gra najważniejszą rolę
 
wg mnie zadnych luksusów na tak krótki okres nie potrzebujemy jakiś nocleg do 30-60 zł za noc jest ok nie wiem jakie są ceny tam ale np na solinie to placilismy 30 i 15 zł za dziecko :)

jedzonko sami mysle zorganizujemy - szwedzki stol i moze jakies ognisko co wy na to ?

trunki przywieziemy wiec niewiele nam do szczescia trzeba :)
 
reklama
Do góry