reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie czerwcówek 2012

reklama
felka -a ty moja twarz pewnie tez nie kojarzysz :p

ja asinke kiedys spotkałam w krakowie wieki temu :) wiem jak angel wyglada chociaz nie dane nam było sie spotkać
 
ironia - nie, ale kojarzę Benia:-D 'z twarzy' myślę, że rozpoznam Aestimę, trasię, Madzioolkę, Doris (bo poznałam), moon i forever(oglądałam fotki z poprzedniego zjazdu i chyba wiem które to buźki), kati martę, dubeltówkę oraz piękność andariel:-D ale nie znam wszystkich z imienia, więc Ty ironia będiesz wołać 'ej Ty' a ja po ksywkach z bb:-p
 
felka -a ty moja twarz pewnie tez nie kojarzysz :p ja asinke kiedys spotkałam w krakowie wieki temu :) wiem jak angel wyglada chociaz nie dane nam było sie spotkać
może w końcu będzie nam dane bo ja jak najbardziej na zlot się pisze :) terminy i na maj i na kwiecień mam wolne :)Ironia może mogłybyśmy się jakoś zgrać i zabrałabyś mnie i Bianke po drodze :)
 
reklama
A ja, podobnie jak Felkaa, raczej mam problem w odległości, niż w dacie zjazdu. Aestima - Wy wtedy byście wszyscy autem jechali czy jak? Autem wyskakuje ok.5 godz.jazdy, pks-em to już odpada (ja równieź wolałabym jechać sama z Leosiem, niż cała ferajną).
Na razie więc się nie opowiadam za terminem. Będę Was "śledzić" i zobaczymy co dalej.

W tym miejscu wyrazy uznania dla asinki, która usiłowała twardo trzymać się sprawy, której ten wątek dotyczy - tj.ankiety dot.proponowanych dat.
 
Do góry