reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie czerwcówek

reklama
Dziewczyny podejmę się zrobienia listy chętnych do spotkania :) można do mnie pisać i tu na bb i na fb :) co do tych terminów ... fajnie byłoby się spotkać już :p ale wiadomo szkoła/przedszkole, już zimno - a fajnie byłoby ferajną spacerować i wzbudzać sensacje (ok 50 mamusiek z dzieciakami :p) Dzika masz racje - do ciepłych miesięcy w przyszłym roku jeszcze wiele się może zdarzyć, ale przecież jeśli coś zarezerwujemy to można to korygować. A po za tym są z nami mamy zagraniczne, które muszą wcześniej wiedzieć kiedy/co/gdzie, żeby móc sobie przybycie zaplanować. Kolejna kwestia czasu trwania tego spotkania - też myślałam o weekendzie ew 3 dniach z weekendem włącznie. ajjjjj się doczekac nie mogę :p Mojemu już zapowiedziałam, że jedziemy i koniec kropka :p
No co do listy - to proszę tylko o wysyłanie wiadomości z tematem " spotkanie " :) , możecie wstępnie wpisac ile osób tow - czy z mężem/ narzeczonym/ partnerem i ilośc dzieci :)
 
Ostatnia edycja:
Kochane wg google to do Ulejowa mam jedyne 1940 km ....ale jak najbardziej jestem za i bede robic wszystko aby udalo nam sie przyjechac, choc nie bedzie to latwe :rofl2:
 
Stworzyłam mapkę :-p 35 zapisanych czerwcówek.
Bez tytułu.jpg
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 76
super mapka już jest pozostaje ustalic konkretne miejsce i termin. Pozwolę sobie wkleic (wiem ide na łatwiznę) temat z FB :p

tematu spotkania ciąg dalszy :p Kochane do tej pory była rzucane luźne propozycje gdzie i kiedy. Może niech każda z Was napisze interesujący ją termin, wtedy może uda się coś ustalić - bo wiecie niekiedy jak się wcześniej coś rezerwuje to są zniżki (i tu odezwał się we mnie centuś krakowski :p) Wiem, że się jeszcze wieeeele może zmienić, ale jak coś ustalimy to każdy może sobie już zaplanować że wtedy i wtedy jedziemyyy
 
ja myślę że okolice np długiego weekendu majowego byłyby ok
wtedy nie ma żadnych roczków, a potem się ciągną co 2 dni aż do lipca
 
A wiecie mi sie wydaje że weekend majowy to nie najlepszy termin bo:

- jak wiadomo jest wtedy spory ruch na drogach i do tego korki ( i oczywiście więcej wypadków) a większość z nas będzie musiało sporo przejechać, ja np. jak nie musze to nie jeżdżę nigdzie w takie dłuższe weekendy

- większość pensjonatów czy ośrodków podnosi wtedy ceny

- do wielu osób przyjeżdża wtedy rodzina czy znajomi z którymi tylko w dłuższe weekendy są w stanie się spotkać

co do pozostałych majowych weekendów to "pierwsze" dzieci są z połowy maja i wiadomo roczki a poza tym maj to sezon komunii i jak nie naszych pociech to w rodzinie pewnie tu też parę osób by odpadło

Dlatego ja zaproponuje ostatni kwietniowy 25-27 kwietnia weekend wypada zaraz po świętach więc moze mamy zagraniczne jeszcze w Polsce bedą? Ja akurat w tym terminie mam wesele ale najwyżej nie pójdę...
 
reklama
Do góry