reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

Hej. Niestety tym razem się z Wami nie spotkam :no:. O 13 muszę być w Fordonie po siostrzeńca. Także miłej zabawy i do nastepnego razu. Szkoda - chętnie bym Was poznała, bo z całej grupy znam tylko Kasiad.

pozdr
 
reklama
Hej.Ja z Dominiką też nie dojadę.Niestety kaszel się powiększa.
I wczorajsze wymioty powtórzyły się wieczorkiem.

Szkoda mi bardzo ze się z wami nie spotkam.
Ale zdrowie Dominiki ważniejsze bo do środy musi wyzdrowieć abym mogła z nią samolotem lecieć.

Miłego spotkania wam życzę Bydgoszczanki.
 
Hej ja też się melduję. Będę na pewno z Niko a nie wiem czy zabiorę Agatkę bo zaczęła chrypieć i tez nie chciałabym żebyście miały do mnie potem pretensje.

Z tego co widzę to chyba będziemy tylko w trzy: Iza, Kasiad i ja.
 
mam nadzieję że sie dobrze bawicie, Piotrek poszedł teraz spać, bo nie spał przez pół nocy, tak męczył go katar,
mam nadzieję że nastepnym razem nam wypali spotkanie w większym gronie
 
ja jestem za tym, by takie spotkania były chociaż raz na miesiąc...
nawet jak sie spotkają dwie, trzy mamy to i tak będzie super zabawa...
w sumie dobrze ze nie poszłam bo młody chruchla dosyc mocno :-(
tyle było planów na weekend i nici...
 
Dziękuje za milusie spotkanko!!! Było super, Martyna pytała kilka razy kiedy sie z dziećmi znowu spotka ;-)
My niedawno do domku zlądowaliśmy.
 
My również dziękujemy za miłe spotkanko :-) Ignaś ciągle je przeżywa i pyta kiedy pójdziemy do sali zabaw z dziećmi :-)
 
reklama
Fajnie , że spotkanie udane :tak:. Szkoda, że tym razem nie dotarłam....a dzień był z przygodami :baffled:. Mojaj siostra dotąd przywoziłam małego do mnie i zostawał a wczoraj jechałam po niego, żeby było szybciej. No i wszystko było super do momentu aż z całym bagażem ruszyliśmy do samochodu. Franek wsiadł na swoje miejsce a mały Karolek jak nie zaczął płakać, że on samochodem nieee....wczepił się we mnie jak rzep i histerycznie płakał :no:. Stwierdziłam, że nic nie zdziałam, wiec wrócilismy i trzeba było czekać na siorkę do wieczora....Fran jak usłyszał, że kuzyn nie spi dzis u nas to zaczął swój płacz, że on sam do domu nie wraca.....normalnie cyrk na kółkach :szok::szok::szok:.
 
Do góry