reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31

agutkaZG

<3 Zuzia <3 Kubuś <3
Dołączył(a)
28 Styczeń 2006
Postów
11 939
Miasto
Zielona Góra
Mju,dziekuje za pomysl! :-D Jestes wieeelka! :happy2:

Dziewczynki,co Wy na to? :-D Mozna by bylo poszuakc na netku jakiegos taniego noclegu,podzwonic,zarezerwowac i ... sie spotkac! :-D Najlepiej tak wiosna/lato! :-) Dzieci bylyby juz wieksze i te,ktore wracaja do pracy,zebralyby juz troszke urlopu. ;-) Jejku,byloby wspaniale! :-D Tylko pewnie pojawi sie jeden istotny problem ... Miejsce spotkania. ;-) Bo jestesmy porozrzucane po calej Polsce,hehe. ;-)
Ale mysle,ze i to da sie jakos zgrac. :-D Tylko piszcie,co o tym wszystkim myslicie. ;-)


Mapka


 
Ostatnia edycja:
reklama
Agutko ja się na razie nie wypowiem w tej kwestii, bo to by w moim przypadku zależało od bardzo wielu czynników. Pomysł jest fajowy, nie powiem, ale kurcze zeby sie tak zgrać aby wszystkim pasowało i czasowo i miejscowo, to chyba będzie problem. Ale do wiosny i lata jeszcze jest trochę czasu, więc pożyjemy zobaczymy....:tak: :-)
 
Jestem oczywiście za spotkaniem:tak: mam nadzieję , że uda nam się spotkać:tak:
Musi znależć się organizator tego wielkiego planu:-D i trzeba po prostu chcieć się spotkać :tak: :-)
 
Adasiu,jestes mega mega wspaniala! :-D To,co wymyslilas,jest extra! :-D

Sluchajcie Lasencje! :-p Mam mapke Polski. :cool2: z wojewodztwami. Kazda z Was mi napisze,w ktorym wojewodztwie urzeduje. :-p Bede Was tam dopisywac. I zobaczymy mniej wiecej,gdzie sie spotkamy :-p tak,zeby kazdej pasowalo. ;-) Gra? :sorry2:
 
Ja oczywiscie woj śląskie :-)
(dzięki Agutko :-) tak mi coś ta mapka wpadła na mózg:-D )
 
reklama
Do góry