reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
Agutko ja też woj. mazowieckie


Pomysł świetny i oby nam sie udało :happy:.
Tak ja mju uważam, że najlepiej byłoby znaleźć fajne miejsce do którego wszystkie miałybyśmy podobną drogę do przebycia - gdzieś pośrodku Polski, bo jak mam sie wypowiadać na temat Wrocławia czy Poznania, to zdecydowanie wole Krynice Morską - też daleko ale przynajmniej morze w pobliżu :)

Jak patrze na tą mapkę to najlepiej jakbyśmy się u Renee spotkały :):):)
 
reklama
Jakiż fantastyczny pomysł!!!!
Ja jesyem za śląskiego, więc Wrocław byłby ok dla mnie.
Ale przecież tak jak MJU pisała za parę mies nasz dzieci będą większe i nawet dalsza trasa nie będzie problemem. W moim przypadku wchodzi tylko pkp lub pks, bo maluchem to daleko nie zajadę. :-D :laugh2: :-)
 
MADZIU Z JAKIEGO MIASTA JESTEŚ?
RENEE W JAKIEJ MIEJSCOWOŚCI MIESZKASZ? GDZIEŚ NA FORUM CZYTAŁAM ALE NIE WIEM GDZIE
ŁÓDZKIE WOJ NIE JEST DALEKO , WŁAŚCIWIE TO ŚRODEK POLSKI WIĘC MOŻE TO DOBRY POMYSŁ:tak:
 
Adasiu moja miejscowość to Lututów, ale nie wiem czy znajdziesz na mapie bo to prawie wiocha:-D :laugh2: :-D . Większa miejsowość to Wieluń.
 
reklama
Fajny pomysł,kto wie może wypali!!!
Mi Poznań lub Wrocław pasuje. Tylko gdzie??
Ale faktycznie najfajniej by było nad morzem lub jakimś jeziorkiem:tak:
 
Do góry