reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
Wrocław, Kraków, Łódź ......... Katowice?:cool2:
Myślę że najsprawiedliwiej będzie umówić się w centralnej Polsce. I oczywiście w weekend. A myślałyście co z naszymi chłopami? czy oni też wchodzą w grę?
 
reklama
Ja myslę, że najfajniej to by sie było spotkać gdzieś poza miastem. I popieram Megi, że raczej nie w tych gorących terminach tylko po prostu w jakiś weekend. .
 
Mycha,centralna wychodzi Lodz... No,ale jak tak zdecydujecie,to ok. ;-) Tyle,ze ja nie przyjade na bank,a szkoda,ehhh...
No,ale przeciez mozna sie spotkac i bez agutki. :-p
 
Co do miast to ja zdecydowanie za Wrocławiem jestem.:tak: Dołaczam sie do pytania Mychy co z chłopami? A no i co do teminu majowego to uważam za kiepski pomysł:no: .
 
a może Zakopane??
z każdego miasta chyba jest dobre połączenie?? No i świeże górskie powietrze gwarantowane.
 
Mi to wsio rybka, gdzie sie odbędzie to spotkanko - postaram sie dostosować :happy: . Najlepiej jakby sie odbyło właśnie w jakiś normalny, już letni, weekend. Będe musiała tylko kogoś do sklepiku na zastępstwo ściągnąć.
Wolałabym z chłopami, bo byśmy autem przyjechali a ja sama na długą podróż z dzieckiem autem to się nie pisze :no: .
 
Co do panów to jak kto woli.A tak pozatym to mogą się przydać bo maluchy popilnują ,a mu pobalujemy:-p;-)
Ja jakoś jestem sceptycznie nastawiona na kurorty.
Po pierwsze tam zawsze moc ludzi i drogo.A my i tak byśmy pojechały pewnie na 2 dni.Nie będzie czasu na zwiedzanie tylko na pltkowanie.
Fajnie każda z etykietką z nikiem:tak:na piersi!!! HI,HI,HI,!!!!

Najlepiej ustronne miejsce,grill lub ognisko,kiełbaski i te sprawy.Ale by było fajnie.
Ja wiem że lubuskie nie wchodzi ale tu jest tak ładnie.Tyle lasów,jezior.
 
reklama
A tak pozatym to mogą się przydać bo maluchy popilnują ,a mu pobalujemy:-p;-)
A ja z ogromna checia pobaluje z Moja Zuzia! :tak: Nie mam zamiaru odstepowac od Niej nawet na krok! A tymbardziej nie zostawie Jej z zadnym obcym Panem. Ona przyjechalaby ze mna i caly czas tez ze mna spedzi! Inaczej sobie tego nie wyobrazam. :no:

Fajnie każda z etykietką z nikiem:tak:na piersi!!! HI,HI,HI,!!!!
Ja mam taka koszulke ze swoim nickiem - stara jak swiat,ale moze sie jeszcze przyda. ;-) Zuzi tez taka sama zrobie,jesli jechalabym na to spotkanie. :-D :tak:

Najlepiej ustronne miejsce,grill lub ognisko,kiełbaski i te sprawy.Ale by było fajnie.
Ja wiem że lubuskie nie wchodzi ale tu jest tak ładnie.Tyle lasów,jezior.

Ten grill/ognisko,to rewelacyjny pomysl. :tak: A lubuskie jeszcze lepszy. :-p To jest drugie wojewodztwo (po warminsko - mazurskim) z pieknymi jeziorami i ich okolicami,ahhhh... Ale komu by sie tu chcialo jechac...
 
Do góry