reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
Mamaosiu,to jedzieMY razem,jak cos! :-D :-p

A myslalyscie o dacie spotkania? Moze w ramach majowki w te wolne pierwsze majowe dni? ;-)

No,a lodzkie,to u mnie odpada. :baffled:
 
reklama
Mju,bo najkrotsza podroz trwalaby 12,5 godziny i do tego 4 przesiadki minimum. :baffled: :no:
A Ciechocinek jest sliczny - bylam tam kiedys 1,5 miesiaca. :tak:
Fajnie,jakby udalo Nam sie cos ustalic... Byloby mozna powoli zaczac szukac na netku tanich miejsc noclegowych. ;-)
A moze Miedzyzdroje? ;-) Tylko znowu slazaczki mialyby daleko. :-( Kurcze...
 
Mju,mi Poznan rowniez by pasowal. :-D

Wiecie co? To moze zrobimy jakies glosowanie? :-p Jakie miasta wchodzilyby w rachube?
- Poznan
- Wroclaw
I co jeszcze np. ?
 
Dziewczyny ale ja nie wiem czy majówka to najlepsza data - straszne tłumy wtedy wszędzie tak samo jak z 15 sierpnia. powiem Wam, że my w ubiegłym roku bylismy nad morzem w czerwcu i było SUPER - ciepło, mało ludzi i TANIO :-) .

OCZYWIŚCIE JA JESTEM Z MAZOWSZA CHOĆ NIE MA MNIE JESZCZE NA MAPCE :baffled:
 
AGUTKO jak to 12 godzin jazdy masz do łódzkiego:confused:
Jeżeli chodzi o miasto to wybieram Wrocław oczywiście
 
Fajnie byloby sie spotkac!
Ja jestem z dolnoslaskiego, ze Zgorzelca. Wroclaw odpowiadalby mi:-D ale rowniez nad morzem byloby super, np Miedzyzdroje(choc tam w pieruny drogo), Miedzywodzie lub Dziwnow:-D
 
No nie, wcześniej jakoś przegapiłam ten wątek

!!!! Ja jestem z Wrocławia czyli raczej mi pasuje, he, he!

Gorąco polecam, bardzo obiektywnie stwierdzam, ze Wrocław jest jednym z piękniejszych miast, no i mogłybyśmy pójść do ZOO np.

Problem może byc z noclegami , tanie noclegi u nas trudno będzie znależć, ale jakby co to chętnie poszukam. W okresie wakacyjnym mogłabym w akademiku jakimś coś spróbować znależć np.

Ale i do Poznania mogłybysmy pojechac, do Ciechocinka (teżnie, jaskinie solne) jezdziłam 2 razy w ciąży , pooddychać świeżym jodowanym powietrzem, nawet mała Emilka w brzuszku była w lutym na kuligu tam.

Zastanawiam się tylko gdzie najlepeij byłoby naszym dzieciaczkom - a ze spotkaniem poczekałabym , zeby już ciepło było a nasze robaczki miały już siłę na tuptanie ;)
 
Myszko,z mila checia,ale jakie miasta mam wpisac na ankiete? Poznan,Wroclaw i co jeszcze?

Megus,wpisywalam na bierzaco,te dziewczyny,ktore pisaly skad sa... No i Ciebie teraz tez dopisalam,bo dopiero podalas wojewodztwo. Nie martw sie,nikogo nie omine,kto sie wypowie w sprawie swojego zamieszkania. :-p :-D

Adasiu,no niestety,takie sa paskudne polaczenia pkp. :baffled:

Royanus,ja znam pewnien Dom Wczasowy,gdzie jest serio tanio i do tego oferuja 3 posilki. :tak: Doba tam kosztuje 40-45zl z jedzonkiem. :-)

Thea,co do zoo,to ja zdecydowanie jestem za tym wroclawskim. :tak:
 
reklama
Do góry