reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

reklama
Jak tam dziewczyny sytuacja na "froncie"? ;)
U nas w sumie bez zmian, prezenia i baki ciagle, od dwóch dni jesteśmy na mleku sztucznym bo mały strasznie stękal, do tego go wysypało i miałam wrażenie, ze sie nie najadą, potrafił zjeść 150 ml mojego mleka a potem jeszcze 60 ml sztucznego....
Nie wiem,może mam mało wartościowy pokarm przez ta dietę eliminacyjna....
W każdym razie tydzień zamierzam potrzymać go na sztucznym i zobaczyć czy będzie poprawa bo przez ostatnie 2 tygodnie codziennie mieliśmy pobudkę o 3 nad ranem przez brzuszek i koniec spania, jak będzie lepiej to juz raczej ńie wrócimy do cyca, chyba, ze utrzyma mi sie pokarm do momentu aż mały brzuszek przestanie cierpieć

Dzis byłam u gina na kontroli po porodzie, wszystko jest ok i małżonek juz szykuje sie na dzisiejszy wiecZor, a ja sie boje ;)
 
Ja to chyba dlugo sie ne przelamie na co nieco z mezem. Mam wrazenie, ze nic nie jest w porzadku tam na dole:/ a najgorsze, ze do ginekologa najwczesniej w czerwcu:(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Kubusiowa, ja mam podobne wrażenie, takie uczucie jakby mi coś tam ciagłego w dół cały czas, a dzisiejsze badanie było dla mnie mega nieprzyjemne, a jednak okazało sie, ze wszystko ok
Mam mocno ćwiczyć mięśnie Kegla bo słabe sa
 
Mi sie wydawalo ze wszystko ladnie sie goi a dzis cod mnie zaczelo tam pobolowac, tzn takie dziwne uczucie i to nie w tej ranie w srodku a tej na zewnatrz.. i tez sie szybko nie przelamie na jakiekolwiek igraszki bo na sama mysl ciary mi przechodza
 
U mnie to samo...
Ogólnie jak tam zaglądam lusterkiem to na pewno nie wygląda to żeby to jakiś chirurg plastyczny robił hahaha ale widać że zagojone ogólnie już nie cieknie ze mnie i mój chciał zabawić się... ale ja jakoś się boję[emoji14]że przez orgazm będzie mnie brzuch bolał czy coś bo w końcu się spina w środku wszystko :D więc jeszcze czekam na odpowiedni moment

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
No u mnie tam na dole tez wygląda dużo gorzej niż po pierwszym porodzie, lekarz powiedzial, ze możemy zrobić plastykę, ale jak juz ostatecznie podejmę decyzje ze nie chce więcej dzieci bo potem tylko cesarka jakby co.
Generalnie obniżyło mi sie cos tam na dole i dlatego nie jest juz tak ładnie, podobno to częste po dwóch porodach, najważniejsze ze zdrowotnie wszystko ok, a to tylko estetyka, może kiedys poprawie acz maz twierdzi ze wygląda dobrze ale on mocno wyposzczony wiec nieobiektywny haha
 
reklama
Ja sie czuje prawie jak dziewica. Szykuje sie na sobote :D ale...tak na prade to codziennie jestem zmeczona.wiec nie wiem jak to bedzie :p
 
Do góry