reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - LIPCOWA GIEŁDA

Aniołek a można podesłać swoje propozycje i stworzysz coś na podobieństwo? ;D
U mnie dla Maksiowego musi być coś jasnego, bo ma turkusowy pokój a dla Okrucha się okaże ;D mam sypialnię jasną więc znowu ciemniejsze chyba ;D
 
reklama
aniołek a mozna zamówic te literki za jakis np miesiac??bo u nas "wojna" o imie trwa:) ja chce Karolinke:) literki super..
 
Pyska jasne jak masz jakies pomysly to dawaj na priv cos pokombinuje
ann oczywiscie niema problemu
sama nawet myslalam ze moze zaczac dzialac za jakis miesiac
wiecej pewnych plci i imion :) no chyba ze sie komus bardzo spieszy :)

nowe propozycje dominik 2.jpg
 
Aniołek- rozumiem, ze Ty robisz takie literki, mozna je zamowic i potem podeslesz poczta?a jak je sie mocuje do sciany? ja nie mam pokoiku dla Małej, łózeczko bedzie na razie w sypialni ..
 
ann jest taki klej do styropianiu specjalny chyba 5 zl kosztuje
ale jak nie chcesz za bardzo uszkodzic sciany to tasma 2stronna styro jest miekki
ja tez nie mam pokoiku ale tak mi sie te literki spodobaly ze pozarazalam was chyba hehe
 
Literki bardzo fajne, pewnie w takie zainwestuję ale póki co... trwają narady nad imieniem, więc na pewno decyzję będę podejmować później.
 
reklama
Do góry