reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

adapter jest specjalny do wozkow x-lander wiec opcje sa dwie:
- albo kupujesz zestaw wozek + fotelik (x-car albo maxi cosi) i dostajesz do tego adapter
- albo kupujesz osobno fotelik i osobno wozek - wtedy musisz dodatkowo dokupic adapter, nie ma mozliwosci kupienia wozka w zestawie z adapterem ale bez fotelika

Z tego co ja się orientuję to adapter jest osobną częścią, którą można dokupić jeśli chce się założyć inny fotelik. Chyba, że juz został wliczony w cenę zestwu jeśli taki kupujesz.
 
reklama
Luleczka, wybacz, ale nie będziesz mi chyba dyktować gdzie i co mam pisać. Czytam sobie różne tematy i na podstawie doświadczeń moich i znajomych, czasami podpowiedzieć lub doradzić. Chyba po to jest to forum :-)
A tak poza tym to nawet nie zauważyłam, że teraz napisałam coś w kwietniu 2009:-) Czysta pomyłka.
A jeśli chodzi o sklep MisiowyKuferek.pl , to po prostu lubię tam robić zakupy i wiem, że są pewni, a ceny często mają lepsze niż na Allegro.
Nie lubię natomiast śmietnika Allegro i tyle........Ja Ci nie bronie tam kupować .
Skończmy proszę tę głupią dyskusję bo nie po to jest to forum.

ta noo masz racje ale poczytaj sobie co to jest netykieta - wiesz na forum sa pewne zasady... przedstaw sie, daj sie poznac, a nie odrazu z reklamami wyskakuj :-p

Forum jest nietylko od reklam :-p a po Twojej "ogromnej" ilosci postow widac ze ty sie tylko tym zajmujesz :baffled:
 
Jakkolwiek Quinny mi się bardzo podoba, to niestety/stety nie wydam takich pieniędzy, bo po prostu nie mam. Za to podobają mi się wózki X-landera z serii XT - zwłaszcza te z katalogu 2010 i ABC Rodeo. Się obaczy - jeszcze czasu dużo.
Za pierwszym razem wybrałam też wózek z firmy Deltim - i wszystko było fajnie, dopóki mieszkałam w budynku z piwnicą na parterze. Jak się przenieśliśmy do starej kamienicy, to wnoszenie wózka z dzieckiem na zwykłe drugie piętro było dla mnie koszmarem. Ech. Teraz wnoszenie problemem nie będzie.
 
a ja pomimo ze jeszcze 3miesiace do porodu to zakupilam juz wozek, coneco v3 z fotelikiem do montazu do tego wozka, jest lekki i bardzo mi sie podoba, co do gwarancji, to rzeczywiscie dwa lata mam ale z doswiadczenia wiem ze dwolatki bardzo malo jezdza w wozeczkach, moja dwoletnia coreczka juz w ogole nie jezdzi w wozku, woli chodzic nozkami:))
pozdrawiam
 
Magda, tak na przyszłośc- klikasz odpowiedź, zaawansowaną edycję i wówczas albo spinacz, albo poniżej ikonkę "zarządzaj załącznikami" i wybierasz zdjęcia z kompa:-)
A jaki kolor wózeczka wybrałaś, ten czerwony?
 
reklama
zrozumialam z tym ze na kompie nie mam zdjec wozeczka bo po zakupie wpakowalismy go z powrotem do kartonu wiec dalam link, przeciez to zaden problem otworzyc link hmm??? a kolor niebieski wybralam.
 
Do góry