reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Kotlety ziemniaczane z sosem pieczarkowym! Pychota!

a robisz je z takich ugotowanych ziemniaków? bo moja teściowa robi takie krokiety z ugotowanych, nie wiem, co prócz siekanej natki pietruszki do nich dodaje, ale są super :happy: ja kiedyś próbowałam zrobić, ale mi się rozwalały :confused:


Dziewczyny kupiłam sobie termometr i badziew jeden pokazuje mi 33-34st... mojemu A też... wymienię baterię, a jak nadal tak będzie, chyba go reklamuję :no: nie jest mi chyba pisane monitorowanie cyklu :confused:
 
Ostatnia edycja:
Hej Laski:) jak tam samopoczucie dzisiaj? Ja mam dobry humor, wyspalam sie bylam na grzybach a przywiozlam jablka:) wczoraj tempke o 6 rano mialam 36,2 a dzisiaj o 9 36,7 ile powinnam wpisac jak pozniej mierzylam? Ja przyatakowalam meza dzisiaj o 4 nad ranem bo obudzilismy sie przed tv:) cos czuje, ze niedlugo wszystkie zobaczymy upragnione II :) pozdrawiam i sciskam!
 
Dziewczyny, co do lekarza i szpitala, to nigdy nie ma pewności. Zawsze może zdarzyć się urlop, czy wyjazd na konferencję np i nie będzie go przy porodzie. Ale z tego co wiem, to lekarze "przekazują" sobie pacjentki, tzn. mówią, że ich pacjentka przyjedzie rodzić i wtedy są traktowane inaczej. Tylko trzeba się zorientować jak jest w danym szpitalu.

U nas w mieście są dwie prywatne kliniki. Tam raczej wszystkich traktują po ludzku. Ale za poród trzeba zapłacić ok 2000 - 2500 zł. Zależy czy naturalnie, czy cc. No i chodzić od któregoś tygodnia też trzeba tam. Ale ja i tak planuję chodzić prywatnie. Różnicę w traktowaniu widać z daleka. Ech... szkoda, że tak jest. I po co nam te składki?
 
benfica robię z gotowanych ziemniaków, dodaję jajko, czasami ser, pietruszkę i trochę mąki żeby się nie rozlatywały. Konsystencja musi być trochę gęstsza od kotletów mielonych.
 
BENFICA - ja miałam też taki termometr w domu,.to poszłam kupić nowy i też jakaś niska temperaturę wskazywał. Wyczytałam w internecie,.żeby po prostu nie kończyć mierzenia jak zapika, tylko mimo wszystko mierzyć te całe 5 minut i faktyczne mierzy dalej.

SUSEL - ja nam normalnie wykres dodany do sygnatury, ale jak pisze z telefonu, to coś nie dodaje. Jak będę mogła to wejdę na lapka :-)
 
reklama
susel co do wyniku TSH możliwe, że to laboratorium ma inne normy. Często tak jest, że co laboratorium to inne normy, nie mocno pozmieniane, ale często o parę w górę, parę w dół.
 
Do góry