reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Arcala - u mnie było tak wczoraj :confused: Dziewczyny mówiły że to może być plamienie implantacyjne, ale nie chce się nakręcać. Też 6 dni po owu... :blink:

DorciaM- pogadajcie, powiedz mu co ci leży na serduchu i zdecydujcie wspólnie. Ty go namówisz i będą staranka aż iskry polecą :cool:
 
STRACIATELLA. Czyli jedziemy na tym samym wozku jak to sie mowi :-) Wyczytalam w necie ze w ok 40% zagniezdzenie sie udaje i ze jesli sie uda to juz po 2-3 dniach test powinien dac wynik pozytywny. Wyczytalam jeszcze ze nalezy unikac w tym czasie wysilku fizycznego i wspolzycia.
Wiem ze to jeszcze nic nie znaczy ale moja podswiadomosc cieszy sie jakbym juz II kreski na tc zobaczyla :-)
 
Straciatella: Dzięki za super miłe słowa. Ty wiesz jak człowieka nastawić pozytywnie. Masz rację czas poważnie i szczerze pogadać...bo OWU ucieknie;-)

Trzymam za Was kciuki dziewczyny i za Wasze II :-):-):-)
 
MamoTomeczka ale miałaś przygodę. Ja się strasznie węży boję, więc zawał by był na pewno... U mnie owu się chyba zbliża, bo jajniki mnie bolą, kłują, ciągną i wszystko na raz. Aż chodzić ciężko. A jutro rodzinne ognicho i to u mnie. Nie wiem jak ja wszystko naszykuję skoro najchętniej bym przeleżała kilka dni w wannie z ciepłą wodą...

A i zapomniałam napisać Witam na nowym wątku. Jestem tu i ja::))
 
mamaTomeczka - Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :baffled: Cholerka.

Trzymam kciukale za ten cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :tak:

DorciaM
- No problem. Od tego tu jesteśmy, żeby się wspierać. Faceci nigdy nas nie zrozumieją.. ani my ich.

Mój dalej żyje w błogiej nieświadomości... ciekawe co powie, kiedy się uda.. :-D

będę tak aktualizować listę, by pojawiła się na każdej stronie - żeby nie musieć szukać dużo wstecz.


Statystyka:

Liczba starających się :

Starających się w sierpniu: 56!!
Zaciążonych potwierdzonych: 5


Potwierdzone:

Lebara - termin @09.08 - II
madziolina_p - termin @ ok 10.08 - II
żabucha - termin @ 10.08
II
kaśkasiunia - termin @
12.08 II
Matik2012 - termin @ 1.4.08 II

____________________________

Czekamy na potwierdzenie:


madziakowalik - termin @08.08 ????
ann_art - termin @08.08 ????

wanda_23 - termin @ 10.08
malinaa - termin @ 11.08

MamaPrawnik - termin @ 14.08
____________________________

Staraczki:



Asica86 - termin @ 15.08

krowkabordo - termin @ 15.08
Nuuuśka - termin @ 16.08
Sandra_best - termin @ 17.08
tamaguczi - termin @ 17.08
Andzia15 - termin @ 18.08
brrr85 - termin @ 18.08
wiikki - termin test. ~ 18.08
benfica - termin @ ok. 19.08
malgonia1 -termin @ 19.08
Mar-chew - termin @ 20.08
doska1- termin @ 20.08
Piaska - termin @ 21.08
karola - termin @ 21.08
Straciatella - termin @ 22.08
Poziomk@ - termin @ 23.08
Arcala- termin @ 23.08
maja35 - termin @ 24.08

Melponea - termin @ 25.08.2013
Dorcia -termin @ 25.08.2013
stazi24 -termin @ 25.08
Agaawa - termin @ 26.08
susel - termin @ 26.08
tekla23 - termin @ 27.08
ewka358 - termin @ 28.08
Joaro - termin @ 28.08
Contia85 - termin @ 29.08
mycha05 - termin @ 29.08
Dorcia- termin @ 29.08
Paulinka88- termin @ 30.08
kobietka22- termin@ 30.08 ?
Dominikak86 - termin @ 31.08
_____________________________________

Wrzesień 2013

applecrumble - termin @ 01.09

waiting4beans - termin @ 01.09
Lothien - termin @
Cyntia85 - termin @ 03.09
anuszka - termin @ 04.09
sagaa31- termin @ 04.09
karotka - termin @ początek września
natkusia - termin @ 05.09
Kingax1 - termin @ 05.09

wiiki - termin @ 06.09
malena100 - termin @09.09
Leemonca - termin @ 11.09
Phoebe - termin @ 11.09
mamaTomeczka - termin @ 12.09
 
Ostatnia edycja:
mamaTomeczka kurcze szkoda ze @ sie pojawila :/// trzymalam kciuki zeby mimo wszystko ominela Cie cholera. Niech ten cykl bedzie szczesliwy !! :-) a co do wezy - ja sie ich panicznie boje, nawet wole nie myslec, jaki alarm bym wszczela widzac takiego goscia w moim domu :baffled:
 
Witam,
Moim zdaniem świetny pomysł, ja przenoszę się na ten wątek, ale nie zabieram zbędnego balastu z poprzednich miesięcy.
Melduję się świeża, chętna do odbierania fluidków i wojowników ale wciąż ta sama Leemonca.... a potem z wszystkimi starającymi się przeniesiemy się na ciężaróweczki - majóweczki 2014 :-D Ja też jestem majowe dziecię, więc mam nadzieje, że mój Okruszek też będzie...

Ja nie ogarniam dwóch wątków (lipcowy i sierpniowy....) więc lepiej połączyć się w jeden. Zresztą niezafasolkowane z lipca w większości są aktywne na lipcowych, sierpniowych i tu...więc myślę, że wątki same wygasną:tak:

Straciattella
za chwilę nie będziesz w stanie odpisać wszystkim...rośniemy w potęgę. W grupie siła, więc kiedy zaczniemy sypać fluidkami to niech uważają wszyscy, którzy nie chcą fasolki, bo to będzie pandemia :-):-):-)

DorciaM - może męża dopadły chwilowe wątpliwości, może nie powinien myśleć...tylko działać ;-) Myślę, że namawianie może mieć odwrotny skutek, proponuję na jakiś czas wyciszyć temat, starać się dalej, ale nie komentować....

applecrumble - masz smakowity nick - moje ulubione applecrumble...mniam.... To również nasz drugi cykl starań, też się w ostatnim nakręciłam i teraz ochłonęłam, podchodzę do tego z chłodniejszą głową. Do owu bez stresu, a potem zobaczymy...znajdę sobie zajęcie aby nie myśleć :baffled:

Arcala - trzymam kciuki &&&&&& aby to było to....wygląda obiecująco :tak:....ale bądź spokojna i plissss nie nakręcaj się....odczekaj kilka dni i zatestuj...

mamaTomeczka - tulę.... Smutno mi... Oby @ minęła szybko i jak najmniej boleśnie.... Nowy cykl - nowe możliwości;-)
Ależ historia z tym wężem....co to był za gad :confused: Dobrze, że nic Wam się nie stało

U mnie @ ma się ku końcowi, dziś dostałam olej z wiesiołka w tabsach - głupia sprawa, jedna tableta ma 500mg oleju i każą ich łykać 5, jak gdyby nie można było zrobić mocniejszego wariantu. Opakowanie ma 60 tabletek. Łyka się to do owu, więc wystarczy na 12 dni....ja oststnio miałam owu w 19 dc.... Choć oczywiście teraz może być inaczej... I zamówiłam 40 testów owulacyjnych+5 ciążowych za 26 zł... Mam zamiar w przyszłym miesiącu przesłać je razem z fluidkami:-D:-D:-D:-D
nowym starającym się...
 
Leemonca - dzień dobry cytrusku :-) Trzymam kciuki za ten cykl, oby był szczęśliwy :cool2:
Mówisz będziemy rozdawać ciążowe fluidki??? Licze na to! :-p Wszystkie jak jedna na MAJÓWKI 2014 :happy2:

Co myślicie o moim wykresiku? :confused:
 
reklama
benfica byliśmy w Gdańsku, ale pozwiedzaliśmy trochę Trójmiasto i Kaszuby :)

applecrumble masz może jakieś namiary na przyzwoity nocleg w Gdańsku lub w okolicach Trójmiasta?

ps. masz bardzo smakowity nick, ale przez Ciebie chyba utyję bo co widzę Twój nick to muszę zjeść coś pysznego bo aż mi ślinka cieknie :-D:-D:-D


straciatella broń boże nie chcę Cię nakręcać, ale powiem tylko jedno- wcale bym się nie zdziwiła gdybyś została Majową Mamą ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry