reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Cześć Dziewczynki :-D Pytacie o obiad- ja z racji, że od 5 dni jestem na diecie, to dzisiaj miałam 2 plastry chudego schabu w sosie z pomidorów z puszki z dwoma ziemniaczkami. Skromne, ale pyszne było :-) Dziewczynki czy któraś z Was brała kiedyś wiesiołek, pomagający na śluz?? Ja biore w tym cyklu pierwszy raz. U mnie 14 dc, dopiero przed chwila policzyłam. Jakis totalny luz mam z tym cyklu :happy2:

Maluś- cieszę się Kochana, że nastrój u Ciebie powoli lepszy. Ja myśle, że skoro tak ładnie się oczyszczasz to nie potrzeba będzie tego okropnego zabiegu :tak:

Iwo- pamiętaj, że wierzę w Ciebie i @ MA ZAKAZ przyjścia, jasne ;-)

Aschlee- Podziwiam Cię za tę anielską cierpliwość :-)


DZIEWCZYNKI KOCHANE SKŁADAM WAM I SOBIE ŻYCZENIA, OBY PRZYSZŁY ROK BYŁ DLA NAS BAAARDZO PŁODNY I OBY NASZE MARZENIA O BYCIU MAMĄ SPEŁNIŁY SIĘ :laugh2:
 
Anula, staram się nie myśleć o najgorszym. Dlatego też zrobiłam swoją słynną sałatkę z carry, M przywiezie produkty to zrobię jeszcze sałatkę z zupką chińską, koreczki i kanapeczki :) + do tego będzie piccolo o smaku truskawkowym :p Impreza na całego. Tylko ciekawa jestem ile mojemu M zajmie czasu w pracy. oby szybko skończył.
 
Aschlee- a ile dni już spoznia Ci się @?????

Malus- ja uwielbiam wszystko co jest z przyprawa CURRY! Szybko mi tu przepis proszę dac :-D
 
reklama
Do góry