reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Dominika dlatego mój lekarz mi nie robił usg, a miałam @ ostatni 2.08 a Ty później niż ja.. także spokojnie, pójdziesz na kolejną wizytę i na pewno zobaczysz:tak:

martaha ja jutro jadę na badania, pewnie też dużo pobiorą krwi, bo mam dużo badań porobić. W szoku jestem, że lekarz mi dał na nfz i na hiv i na toxo. W poprzedniej ciąży płaciłam.

Ja mam trochę mdłości, wszystko w gardle mi stoi poprostu, nie mam ochoty na jedzenie.
Brzuch się zaokrąglił, a chcę dopiero ok 12 tc powiedzieć w pracy ale chyba będę musiała wcześniej, bo widać kurde;-)
 
reklama
Powtorze w sobote,dzieki grubson-bardzo sie boje;( myslisz,ze ciaza rozwija sie prawidlowo,mimo braku pecherzyka na usg?Troche sama nie wierze w to,co teraz piszs.Troche mnie uspokoilas;) a u Ciebie w 5tyg.serduszko juz bilo?Jaka mialas betke?Martwie sie,staram sie nie denerwowac i spokojnie czekac.
Czy dobrze rozumiem,ze jesli jest w porzadku to luteina podtrzyma,a jesli cos jest nie tak to wystapi krwawienie po luteinie?Jesli w sobote bhcg przyrosnie prawidlowo to mam rozumiec,ze ciaza rozwija sie prawidlowo i ze bylo za wczesnie zeby cokolwiek zobaczyc?

Odebralam wyniki TSH spadlo mi z 3,089 na 2,571
FT3 3,66 pg/ml (1,71-3,71)
FT4 1,24 ng/dl (0,70-1,48)
AntyTPO 0,30 (<5,61)
Prolaktyna (surowica) 21,81ng/ml (5,18-26,53) wnawiasach podalam normy.

PRZEPRASZAM,ZE TAK TYLKO O SOBIE.
 
Butterfly - kurcze, oby szybko ich to choróbsko puściło no i żeby Was nie dopadło!!!
KasiaJ - już widać? Kurcze u mnie odrobinę, ale to musiałabym się bardzo obcisło ubrać i bokiem stanąć ;p A co do hiv i toxo ja też miałam na nfz. A chodziłaś na nfz poprzednio czy prywatnie?

Dominika - a o co chodzi z tym usg? Bo próbowałam znaleźć Twój poprzedni post, ale go nie ma...
 
Na Staraniach od wiony/lata2014 pisalam...
Dostalam ciemno bezowych plamien i pojechalam do gina na wizyte.

Dziewczyny miala,ktoras z Was podobna sytuacje?Albo ze bylo na cos za wczesnie?

Normalnie poszlabym na usg ok 7tyg.ciazy
 
Dominika, super, że tsh spadło, ale myślę, że lekarz będzie chciał je jeszcze obniżyć. Kiedy masz wizytę u endokrynologa?
Nie przejmuj się tym, że nic nie było widać na usg. Grubson ma rację, jeszcze za wcześnie. U mnie przy pierwszym dziecku było widać pęcherzyk w 4t6d, ale miałam wtedy krótki cykl po bromku i beta była sporo powyżej 1000.

Ja nie mam mdłości, ani bólu piersi, nic kompletnie. Tylko strasznie wrażliwe podbrzusze, dziś w pracy musiałam chodzić z rozpiętym guzikiem od spodni. No i razem z dentystą ode mnie z gabinetu wcinałam bułę z mielonką...dawno mi nic tak nie smakowało :)
 
Dominika spokojnie, jest jeszcze za wcześnie, a luteina czy duphaston w niczym nie zaszkodzi. Mi luteina na pewno pomogła w zajściu w ciążę i dalej ją biorę.

Objawów nie mam żadnych. Czasem mnie zakuje podbrzusze, piersi bolą ale przy dotyku, wczoraj jedynie zasnęłam szybko i dziś w dzień myślałam że zasnę ;) w pierwszej ciąży ta senność była jedyną "dolegliwością" pierwszego trymestru.
 
Niemartwsie,juz w ta sobote mam wizyte u endo,w dodatku to bedzie moja pierwsza wizyta;) ciesze sie,ze TSH spadlo tylko nie wiem dzieki czemu;)

Lidica,niemartwsie i grubson,mam nadzieje ze to z tego powodu nie bylo nic widac.W sobote podskocze do szpitala,zobacze jaki przyrost jest bhcg.Mam nadzieje,ze zdaze z pobrania krwi na wizyte do endo i na odwrot.
 
Witam,mam delikatnie tylko czule piersi i jajniki nie dokuczaja.Od 2.00 do 5.30 nie miglam spac.Synus o 6.00 wstal.

Czy przy Luteinie50,wynik bhcg nie wyjdzie zafalszowany?Jutro mam zamiar sprawdzic przyrost.

Martwie sie,a do wizyty jeszcze sporo czasu.
Z synusiem pozniej po spacerujemy sobie.
Milego dnia.
 
reklama
Dominika Nie martw się ja w ciąży z Emilką poleciałam do gina w 5t6d i powiedział mi że pęcherzyk bardzo malutki i że Z TEGO NIC nie będzie. Oczywiście biorąc pod uwagę że byłam po 2 poronieniach z pustym jajem płodowym (on o tym wiedział) to zachował się moim zdaniem skandalicznie! tydzień wycia w poduszkę i do innego gina a tam już pojawił się zarodeczek z pięknie bijącym serduchem. Więc nie zamartwiaj się (łatwo powiedzieć , ale się postaraj) bo na początku wszystko przebiega bardzo szybko i nawet 1 dzień stanowi duży krok w rozwoju ciąży. Tym bardziej że cykle masz długie więc nie ma co się nakręcać - głowa do góry i pozytywne myślenie!!! Ja ze swojej strony proponuję kciuki i modlitwę !!! Będzie dobrze!
 
Do góry