reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Dominika progesteron a hcg to dwa różne hormony więc dlaczego miałoby wyjść zaburzone?
Jak się czujesz? Spokój z plamieniem?
 
reklama
Lisico,plamien nie ma na cale szczescie;)
Nie mialam pewnosci czy luteinia nie zafalszuje wynikow,wiec wolalam sie spytac,biora ja od wczoraj.
Staram sie nie przejmowac,piersi sa tylko bardzo delikatnie czule,jajniki nie ciagna juz.Te 10dni bedzie sie dluzyc.21 sierpnia jest w niedziele,wiec mam isc wczesniej -tzn.w piatek czy pozniej we wtorek...
Teraz bawie sie z Olusiem.

Dziewczyny dzieki;) 3majcie kciuki bardzo prosze.

A jak u Was?
Lisico powtarzalas test?Doczytalam,ze nie bardzo masz jak w tym tyg.podskoczyc na betke.

Grubson,odzywaj sie.

Motylku,Majdaczku jak samopoczucie?

Aschlee,u Ciebie wnioskuje po betce ze jest 6-7 moze 8tydzien;) albo blizniaki :D
 
Witam się i tu:)
Dominika, zapewne ciąża jest jeszcze bardzo wczesna dlatego jeszcze niewiele widać na usg. Mój lekarz w ogóle nie jest zwolennikiem robienia tak wcześnie usg i chyba dobrze, bo zaoszczędził i też sporo stresu. Więc spokojnie, wszystko będzie dobrze:) Powtórz betę i zobaczysz, że pojawi się piękny przyrost;))) Trzymam mocno kciuki:*
Aschlee, Majdaczek, Grubson jak tam u Was???
Lisica właśnie powtarzałaś test???
Kasia a myślałam, że tylko mnie tak wcześnie brzuch wyskoczył:D
Ja się czuję w miarę dobrze, mdłości raz są raz ich nie ma:) Wczoraj miałam bardzo bliskie spotkanie z porcelaną:D A już myślałam, że wymioty nie będą mnie dotyczyć:D
Dziś piękna pogoda, więc później mojego chorowitka wezmę na spacer, ma tylko katar więc chyba jej to nie zaszkodzi:)
Ja oczywiście nadal na lekach na układ moczowy... ;/ co prawda wyniki moczu ostatnio były już lepsze, ale infekcja nadal jest i trzeba ją leczyć...
Jussastar, a jak tam u Ciebie??? Minęła Ci infekcja???
 
Ja juz po badaniach krwi - 4 fiolki mi pobrali;-)

Dominika to dobrze, że plamień nie ma. A ten 21 to nie sierpień tylko pewnie wrzesień;-) Ja mam 23 wizytę i już odliczam dni.

butterfly bo chyba przy 2 ciąży czy kolejnej wcześniej widać brzuszek.. ja w 1 ciąży miałam zaokrąglony dopiero w 5 miesiącu;-)
Z tą infekcją to tak jest, moja siostra też miała w ciąży.

Lisica my będziemy miały podobną różnicę wieku między dzieciakami:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dominika, już dziewczyny wszystko napisały, to naprawdę jest taki etap, że może nic nie być widać.. U mnie akurat w 4 t 6 d był pęcherzyk, ale bez nawet sladu zarodka a beta była kilka tysięcy. Tydzień później był już 0,5 cm zarodek i biło mu serce, to wszystko naprawdę się rozwija z dnia na dzien. Poza tym tak jak pisałam, mogłas mieć późną owulację.. No i kolejna sprawa, u jedych zagnieżdżenie ma miejsce w 6 dniu po owu a u innych w 12, zobacz jaka tu już jest różnica.. Naprawdę niczym się nie martw. I trzymam kciuki za prawidłowy przyrost bety ;) No i najważniejsze, że plamienie ustało! :)

Ja nie mam weny do pisania ostatnio. :p W ogóle do niczego, tylko bym oglądała tv albo czytała książkę :p Mąż się cieszy z tej ciąży, ciągle o tym gada a ja... nie umiem. Myslałam, że po tej wizycie się uspokoję, ale nic z tego, przez te kilka brakujących milimetrów boję się jeszcze cieszyć. Żeby było jasne, nie stresuję się jakos bardzo, po prostu czekam do 30.09 i mam nadzieję, że dzieć nadrobi te 6 dni, mimo, ze to niby to nic takiego. Nie czuję się w ciąży, nie myslę o tym, a co za tym idzie nie umiem się cieszyć. Jedynie wkurza mnie to, że już mnie prawie nie bolał brzuch a tu od wczoraj mnie ciągle kłuje ;/ I bardzo teraz doceniam to, że nikomu nie mówilismy, nie chciałoby mi się ciągle odpowiadać jak się czuję itp itd..
 
Tak, powtarzalam wczoraj, nie pisałam? Wybaczcie. Kreska jest trochę wyraźniejsza. Zrobię jeszcze jutro ostatni test i czekam na wizytę. Doszłam do wniosku ze nie będę robić bety bo i tak, z wynikiem czy bez, będę się denerwować ;)
 
Tak wyglądał wczoraj, 12 dpo.
 

Załączniki

  • 1410510243405.jpg
    1410510243405.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 61
Butterfly - już wybrałam leki, ale nie miałam zleconych badań kontrolnych i tak myślę, że w przyszłym tygodniu pójdę sobie zrobić na własną rękę. A jak u Ciebie?

Grubson - myślę, że jak minie pierwszy trymestr będziemy spokojniejsze. Na Bellybestfriend napisali, że jak się kończy 11tc to mija okres największego zagrożenia ciąży, więc już niecałe dwa tygodnie i może będzie można odetchnąć...

Dominika - dobrze, że już nie ma plamień. u mnie było widać pęcherzyk pierwszego dnia 6 tygodnia.

KasiaJ- ja też tak słyszałam z tym brzuszkiem. Ja pewnie jeszcze będę musiała poczekać.
 
reklama
Lisico piękna kreseczka, na kiedy Ci termin wychodzi ?:tak:

Grubsonku nie stresuj się kochana! mojej siostry gin mówił, zeby dziecko ładnie rosło trzeba jeść nabiał, głównie jajka. Moja siostra przypominam ma bliźnięta ;-) i urodziły się w 38 tc z wagą 2600 i 2900 także to jest super waga jak na bliźniaki.

butterfly morfologia, mocz, hiv, toxo, żółtaczka, grupa krwi i jeszcze jakieś ale nie pamiętam. Wiem, ze muszę jeszcze zapytać lekarza o cytomegalię, chce też na nią zrobić badania. Ja już przeszłam tą chorobę jak byłam mała ale wolę sprawdzić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry