reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Cześć Kochane;) U mnie kolejny piękny dzień:)
Dominika, co do luteiny to mam takie samo zdanie jak Grubson:) Jak Cię odrzuca, to faktycznie może poproś dopochwową:)
Jak dziś, dalej masz plamienia???
Grubson, Martaha, Aschlee, Lisica jak się czujecie???
 
reklama
Stosuje pod jezyk,da sie przyzwyczaic,3 tabletki polknelam;/ Nie nic nie ma,w porzadku,,teraz leze a pozniej z Malym na plac zabaw.Troche chodzilam dzis.
 
Witajcie co taka cisza?

Ja niestety nie mam dobrych wiadomości, muszę wziąć antybiotyk :-( jestem załamana...:-:)-(
Jestem tak chora, że masakra. Węzły powiększone, gardło zawalone, z nosa się leje.. ja to mam zawsze pecha, w pierwszej ciąży półpasiec i z głowy cała ciąża ze stresu a teraz to...
 
Kasia, no co Ty, napewno dostalas cos z penicylin a one NAPRAWDE nie maja wyplywu na zarodek/płód, to choroba jest dla niego zagrożeniem takze nic się nie bój tylko bierz :-) Przeciez to nie sa jakies wymysly, to nawet nie sa leki z grupy o niewiadomym dzialaniu, one sa na 100% bezpieczne, przebadane wzdłuż i wszerz!!


Dominika, np to fajnie, ze jestes pod kontrola endo ;) A beta naprawde super! :-)


Motylku, ja sie czuje dobrze, mimo, ze dzisiaj sporo sprzatalam brzuch nie boli, mdlosci prawie nie mam, za to cycki na szczescie bola wiec jakos tak jestem spokojna :-). A Ty jak sie czujesz?

Nie wiecie co u Majdaczka? W czwartek miala wizyte i juz sie nie odezwala..
 
Dzieki,Grubson;) U Ciebie za niedlugo drugi trymestr:p jak ten czas szybko leci!

Dobrze,ze mamy w swoich szeregach osobe,ktora posiada wiedze medyczna:p

Moj synus katar ma i zaczal kaslac;( maz zrobil mi niespodzianke z okazji 4 rocznicy slubu,zaprosil cala nasza rodzine (z mojej strony),kupil bukiet,byli goscie o wyznaczonej godzinie,moja mama tort zamowila:p fajnie bylo,a Olus chodzil i mowil "jeszcze raz",dopytywal czyje urodziny:D hehe

Od jutra biore eu*****x25 po 1/2 tabletki przez tydzien,a po tych 7dniach cala tabletke i 17 pazdziernika na kontrol z badaniami i usg.

Mam nadzieje,ze u Majdaczka wszystko w porzadku,kochana odezwij sie do nas szybciutko;)

KasiuJ,lekarz wiedzac o ciazy,dobierze taki antybiotyk ktory nie zaszkodzi,mysle ze mozesz spokojnie brac;)

A co z Aschlee,nie odzywa sie, zapomnialas o nas?:p Jesli przeoczylam Twoje wypowiedzi to przepraszam.
 
Dominika, to super niespodzianka ze strony męża :)

Niedługo? Za ponad 4 tygodnie! Przecież to 'kupa' czasu :D A przez ten czas jeszcze wszystko się może zdarzyć.. Byle do 30 wrzesnia, na razie nadal do mnie nie dociera co się dzieje, podchodzę do tego bardzo ostrożnie. Zacznie się 15 tydzień to zacznę się cieszyć, No, może już w 13, zależy czy dzieć urosnie i zrówna się termin z om z usg.. Póki co o tym nie myslę, ale nie jestem do końca spokojna.
 
reklama
Grubson,u Ciebie juz blizej jak dalej do drugiego trymestru;)
Powiedzialas rodzicom?:)
Mam nadzieje,ze bedzie wszystko w porzadku z Naszym Groszkiem;)

Ashlee,cos sie stalo,ze nie odzywasz sie do nas?

Majdaczku,powtorze jeszcze raz musisz miec duza wiare w swojego Groszka,bo kto ma w niego wierzyc jak nie mama?

Justyna,Oda jak samopoczucie?
 
Do góry