reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Kasiu,wrzesien wrzesien:p

Mam nadzieje,ze z fasolka wszystko w porzadku.Moj synus wczoraj przytulil mnie bardzo mocno ze slowami "mamo smutna jestes?nie smutaj sie" Kochany moj synek jest:) wrocilismy z 1,5godzinnego spaceru,Olus na rowerze jezdzi na 4 kolkach;)
 
reklama
Dzis troche czasu spedze lezac,teraz patrze a na podpasce mam kawe z mlekiem;( delikatnie bo delikatnie,ale jest.Sorki za takie szczegoly.
3majcie kciuki.
 
Dominika, to leż! A ile tej luteiny bierzesz? Synek kochany, zazdroszczę!! :)

Jussastar, no tylko po 11 nie będę wiedziała, że jest ok :p Także jeszcze 18 dni żebym się przestała bać :p

KasiaJ, o widzisz, faktycznie, ja to białka nie jem wcale od sierpnia, w sumie o ile witaminy ze mnie dzieć wyciągnie, o tyle podstawowych budulców mu powinnam dostarczać... Idę zrobić jajecznicę :D:D

Jejuu jak ja się boję powiedzieć rodzicom! Cos strasznego :p
 
Grubson,Luteina50 3x1 nie dobra w smaku,do polkniecia sporo wody potrzebuje.Myslalam,ze to moze uplawy,bo sa troche ciemniejsze od podpaski.Leze,leze,ale mam synka w domu i musze sie nimzajwc,teraz sie bawi samochodami a ja leze i pilnuje go_Ok 18.00 z psami musze isc.Ladna pogoda jest,rano bylismy na spacerze,Maly pojezdzil rowerkiem-pewnie jeszcze bedzie chcial isc.
Sluchajcie 10dzien po usg,wypada na niedziele i nie wiem czy nie isc po 8dniach- w piatek (19 wrzesnia) to bedzie poczatek 6tyg- boje sie,ze moze bedzie za wczesnie na cos i znow bede sie zamartwiala.,czy po 12dniach-we wtorek (23 wrzesnia) to bedzie 6tydz.4 dzien,czyli 7 tydzien bedzie szedl.

Grubson,rodzice napewno sie uciesza;)
 
Ostatnia edycja:
Dominika, nie to, że się czepiam, ale wiesz, że tabletki podjęzykowe się trzyma jak sama nazwa wskazuje pod językiem, a nie połyka? To jest ważne, bo jak połykasz to możesz zmniejszyć skutecznosć działania ze względu na tzw. efekt 1 przejscia (przez wątrobę)... A spod języka substancja się wchłania bezposrednio do krwiobiegu.. To jest naprawdę spora róznica. Piszę to tylko i wyłącznie dla Twojego dobra. Bo luteina jest tylko podjęzykowa i dopochwowa.. Chyba, ze to jakis inny lek, to sorry! Ale napisałas, ze Luteina ;) No bo raczej dopochwowej nie łykasz :D:D A to nie chciałas dopochwowej?

A z wizytą to jak uważasz.. W piątek jest mała szansa na serducho, we wtorek znacznie większa.. Ale może wystarczy Ci sam zarodek, wtedy w piątek juz powinien być.. A wtorek to dodatkowe dni stresu.. No ja Ci nie pomogę, zalezy od Twojego podejscia :)
 
Luteina,luteina.
Taka mi przepisal gin.
3 tabletki polknelam,bo jezyk mi dretwieje i buzia...
Dlaczego mialabym to odebrac jako czepianie sie?
Bede musiala przebolec i wieczorna bedzie pod jezyk;)
6 tydzien,to dobrze zeby byl zarodek z serduchem;) wiec chyba pojde 23 wrzesnia.
Jutro lece na bete,potem wizyta u endo.Mam nadzieje,ze szpitalne laboratorium dziala w soboty,bynajmniej tak slyszalam.
 
Wiesz, wolę być ostrożna bo nie chcę się ciągle wymądrzać, ale nie byłabym sobą, gdybym Ci nie powiedziała, przywiązałam się do Was i zależy mi, żeby i u Was wszystko było ok :) Eh no trzeba się poswięcić :)
A na wizycie możesz powiedzieć, że masz problemy z przymowaniem tej i zapytać co lekarz mysli o dopochwowej :)
23 powinno być serducho :) Ale też nie musi - tak piszę na wszelki wypadek, bo wierzę, że będzie i będziesz mogła odetchnąć :)
No i trzymam kciuki za betę!
 
Grubsonku mnie też zastanowiła ta luteina, bo ja brałam kiedyś pod jężyk i dopochwowo ale nie połykałam fakt wolałabym ale niestety..
A to rodzice nie wiedzą? Na pewno się ucieszą, w końcu to ich wnuk/wnuczka;-)
U nas moja mama wie, choć to będzie jej 4 wnuk/czka to bardzo się cieszy. Zresztą wszyscy chcieli, żebyśmy mieli 2 dziecko.
To my tą decyzję długo odkładaliśmy ..


Kurczę a mnie często mdli, macie też tak?
 
Grubson,wole konkretnie niz tzw. "Slodkie pierdzenie" :D mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze,ze nie bede plamic a to co bylo to jest nie grozne,ze pojawi sie pecherzyk,z zarodkiem i bijacym serduszkiem i ze ciaza bedzie sie prawidlowo rozwijala,zycze sobie tego i oczywiscie Wam rowniez;)

Tak teraz myslalam,Luteina konczy mi sie za tydzien w niedziele,na 10dni mi wypisal ja tj mam przyjsc na kontrol,a watpie a wlasciwie to nie wiem czy przyjmie mnie w niedziele prywatnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bylam u endo,dostalam leki,musze wykonac jeszcze badania i usg tarczycy.W pazdzierniku kolejna wizyta,narazie pani dr skupila sie na ciazy zeby byla bezpieczna.

Czekam na wyniki betki,3majcie kciuki!;)
 
Do góry