reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

reklama
Hej dziewczyny :-) dawno mnie nie bylo i dzieki Domi za wielokrotne wywolanie:) widzialam ze butterfly tez byla ciekawa co u mnie :) a wiec od początku. .stwierdzilam ze napisze jak bedzie okej :) bylam w szpitalu bo trafilam tam z krwawieniem niewiadomego pochodzenia..wystraszylam sie jak cholera.przyjeli mnie na oddzial, przelezalam tam 4 dni, ile sie strachu najadlam to moje bo mnie tam nastraszyli....ale wczoraj bylam na wizycie u mojej lekarki i byl zarodek i serduszko :) wg om to 6t6d a wg usg 6t3d wiec okej.lekarka znalazla przyczyne krwawienia gdzies przy ujsciu czy cos i mowila ze z biegiem czasu bedzie kk jak dzidzia zajmie cala powierzchnie :) w kazdym razie mam sie oszczędzać eh..:) podcztytywalam was w wolnych chwilach:) grubson co u ciebie bo wiem ze ty tez w szpitalu:)
 
Justynko gratki wielkie :-D

A wlasnie Grubson w szpitalu jej kochana Ty to sie masz :-/ oby szybciutko wszystko sie uspokoilo i zebys mogla cieszyc sie ciaza pelna piersia :-**

Pozdrawiam serdecznie reszte brzuchatek ;-)
 
Justyna,dobrze ze wszystko w porzadku;)

Beti,dostalas linka?
Dostalas,bo juz pisalas;)

My tu juz rzadko kiedy zagladamy,przynajmniej ja;)
Jestesmy na innym watku.
 
Ahaa:) kurcze no to smutno nam bedzie a na jakim watku jestescie? No chyba ze jakis dla wybranych to nie wiem czy mozna soe wpraszac:))
 
Tak Domi dostalam ale nie wchodzi mi przez tel wiec nie mam jak tam do Was zajrzec :-( moze jak w przyszlym tyg bedze miala juz neta w kompie to mi sie uda ;-)
 
reklama
Do góry