Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ewelinka - najważniejszy jest przyrost! Widełki są bardzo szerokie przecież. Jeśli Cię bardzo niepokoi, to zbadaj ponownie betę jutro. Jesteś w ciąży! :-)
Ewelinka spojrze pózniej na wykres na kompie, bo teraz jestem w labie. Ale wydaje mi sie ze beta ok, jest w normie, może obu sie przesunęła no i do zagniezdzenia mogło dojść pózniej, spokojnie wynik ładny powtórz w pon
Myślicie że nie jest najgorsza ta beta ?
bo się przestraszyłam...
gdyby ovu była później to to by wyjaśniało dlaczego wcześniejsze testy nie wychodziły...
Progesteron jest ok z tego co widzę bo znalazłam takie normy
Prawidłowe poziomy progesteronu podczas ciąży [+/-10ng/ml][SUP][6][/SUP]:
ja po Hiszpańsku najmniej, ale po angielsku i po niemiecku daję radę. A jak idę do lekarza to wcześniej sobie notuję i przekazuję mojej Dr.
bo rozumiem co do mnie mówią, gorzej z mówieniem
ewelinka patrząc na Twój wykres to owu wygląda pomiędzy 18 a 20 dniem widać, ze nawet miałaś test owu jeszcze tego dnia pozytywny
Betę masz super Kobiet co Ty chcesz GRATULUJĘ
Witam po miesiącu przerwy nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie
niestety musiałam Was na pewien czas opuścć gdyż mieliśmy małe problemy... młoda w dodatku miała zabieg następnie chorowała całe szczęscie mamy już wszystko za sobą
dziś dostałam @ mimo to cieszę się bo wychodzi że dzidzi będzie na 2015 rok :-)