Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dziewczyny czy Wy wiecie o Tym że Piaska jest w 2 trymestrze ciąży :O ?? w koncu sie jej udalo!!! NATURALNIE ..
Julka dzieki że pytasz .. ja nadal choruje .. jest minimalnie lepiej..
co chwile patrzylam na ten wczorajszy falszywy test az w koncu wywalilam go do smietnika przed kamienica ..
Ja zniose wszystko ale mam takie zyczenie do tego z gory zeby nigdy wiecej mi nei robil takich niemilych niespodzianek ..
ide ogladac z P. Californication .
Julka milej podrozy odprez sie bo jak w tym cyklu sie uda (a uda ) to za rok bedziesz mogla śnic tylko o wakacjach
buziaki !!!!
Julia
Zycze rowniez udanego wypoczynku i bezpiecznej podrozy :-) pisz do nas jak bedziesz miala czasu i neta ;-)
A ja po imprezce. Padam z nog i lece spac. Dzisiaj mojeh chrzesnicy urodzinki. Posiedzielismy 3 godz i pojechalismy do znajomych pogrillowac akurat jej mama z niemiec przyjechala i posoedziala z nami - swietna kobita :-) takze wieczor zaliczam do mega udanych i ide lulu:-) dobrej nocki :-)
Witam sie, ja dalej w szpitalu i wyjde kolo wtorku, dzisiaj mialam badanie i okazalo sie ze moja szyjka jest cienka i scentrowana i doktor podjal decyzje o zalozeniu krazka..czuje sie troche bezpieczniej.
buziam was wszystkie moje kochane i trzymam mocno kciuki &&&&& za te fasolki ktore ju sa i te ktore beda.
Mligocka - strasznie mi przykro tak się cieszyłam że się udało. Kochana wierzę że znajdziesz w sobie wolę walki o kolejną fasolkę która pozostanie z tobą do końca.
Musisz sobie pozwolić na żałobę i smutek bo inaczej zwariujesz. Buzaki i tulaski!!!
Wątpliwości - jak sutuawcja na froncie? Mocno trzymam kciuki i pamiętaj że ja czekam
ps . skąd info o Piasce?
Julka - udanych wakacji i strzaskaj się na czekoladkę
Mississ - kciukasy by udało się zwalczyć nałóg.
Buziaki dla staraczek i zafasolkowanych. Dbajcie o siebie.