reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witajcie.

Nie mam dosłownie czasu żeby być na bieżąco. Co drugi dzień ponad 100 stron.
Ale jestem...
Dziś mam wizytę u endokrynologa i się trochę stresuję...

Ok, uciekam, bo dziś znowu napięty dzień.
 
reklama
Witajcie Kochane :*
Maluś no dokładnie co ma być to będzie :tak:
Nie będę się nakręcać, dzisiaj ma przyjść @ ale o dziwo nie mam żadnych bóli.. Nic..
Pewnie przyjdzie bo przecież każda ciężarna ma bóle jak na @
 
hej dziewczyny :-)

wstawałam dokładnie 3:40 żeby męża na tą miedź wyprawić, dobrze, że on nie był kierowcą :-D 7:40 dojechali na miejsce, a wyjeżdżali 4:20 :szok: oczywiście potem już tylko drzemki i koszmary.... strasznie nie lubię jak wyjeżdża tak daleko :no:

Maluś cieszę się, że ciasteczka choć pod innym kształtem smakowały i dziewczynki miały zabawę :-)

Amisia
ja ze śląska cieszyńskiego :-D

Aschlee
o matko, uważaj na siebie ;*

Mysia witaj :-)

a ja lecę teraz piec ciasto, bo moja ciocia rodziców wiezie do siostry i zajrzy na kawę :-)
 
Witam już z pracy :)

Mligocka ciężką noc mialas, zgadzam się z tym co napisałaś w 100%

Anulka Kochana jestes że pytasz, dziękuję :* czuje się kiepsko, jeszcze mnie trzyma wczorajsze...
Teścik zrobiony, jest bladzioch ciemniejszy niż wczoraj i wyskoczył trochę wcześniej niż wczorajszy, ale na razie dalej się nie nastawiam, bo może te pepino sa jakieś walnięte...
Daj znac jak progesteron :)
Nie wiem czy coś widać
uploadfromtaptalk1394095040034.jpg

Musia witaj :)

Wanda &&&& za wizytę, będzie dobrze :)

Jołasia ale śliczne! :)

Aschlee jak się czujesz?

Dziewczyny a gdzie jest Karla, dawno Jej nie było...

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1394095040034.jpg
    uploadfromtaptalk1394095040034.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 67
Blair ej zajebiście, ja też widzę bladziocha. Kurcze petarda!!!!
Marzę o tym żeby i mnie to spotkało w niedalekiej przyszłości :)

Jussastar chyba się jeszcze nie witałam :zawstydzona/y: Witaj. Widzę ze wykresik zacny :)

Jeny dziewczyny jestem monotematyczna wiem, ale kuźwa jeszcze jeden dzien tylko i w drogę :) włosy już mam farbnięte, jem śniadanie, jedna walizka spakowana ( ręczniki, pościel, sexi szmatki, gadżety :) i wiele innych ) zaraz wyskoczę na zakupy bo muszę zaopatrzyć młodzieży i mamie lodówę , potem skoczę do fryzjera ( ale to brzmi ) i troche pracy ogarne i wieczorem już wielkie prasowanie i pakowanie,

Ponowie pytanie o Wiesiołka. W środe mam ovu kiedy go odstawić ??????
 
Ostatnia edycja:
Jussastar pepino ma okrojone koszty produkcji, kosztuje 3,14zł ale jako jeden z bardzo niewielu wykryje wczesną ciążę. Mam dziś 10dc, jeśli kreską będzie ciemniała to w sob lub pon pójdę na bete

Asia ja się jeszcze nie ciszę, zaczął mnie boleć promieniujaco lewy jajnik, ciągnie trochę, więc nie wykluczone że przyjdzie @
Kochana zobaczysz już niedługo, przecież idziesz do grudniowek, nie ma innej opcji :) jak Szymek zobaczy Cię w tej bieliźnie w Zakopcu to z łóżka Cię nie wypuści :) od razu bliźniaki będą :D


Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
OMG bliźniaki powiadasz, tak z grubej rury widzę :) wolałabym trzecie za 2 3 lata sobie machnąć pod warunkiem że z Wami wszystkimi tu na BB się spotkam znowu!!!!
 
reklama
Animated-Hello.gif Kobietki przepraszam ze tak pozno ale musialam odespac nocke;-) hmm czuje sie dobrze jakies koszmary mnie meczyly stwierdzam ze na razie watek pazdziernik na prawde odkladam bo potem tylko mecza mnie koszmary itd...jak chodzi o palucha to zastanawiali sie nad szyciem ale w koncu uzyli kleju tkankowego wiec jest ok troche opuchniety,boli i siny ale bedzie ok

Malus masz racje takie puszki sa niebezpieczne...rany dobrze ze moja corka juz spala bo ona z kolei lubi groszek nie chce myslec gdyby to jej sie przytrafilo:no:
Ale zanim jeszcze wyjechalam to marcheweczki wszamalam wiec sie nie zmarnowaly reszte dokonczylam po powrocie.
Na drugi raz odrazu przesypuje je do miski a nie wybieram z puszki

Asia wygladasz bosssssko...Ten kolor zarabisty:tak:
 

Załączniki

  • Animated-Hello.gif
    Animated-Hello.gif
    32 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
Do góry