reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ja tez lubie lezec sobie w wannie w pianie i zeby byla cieplutka woda albo w miare goraca... :-)

Karolina uuu to szkoda ze dzis nie moglas sie zrelaksowac.. zapraszam do mnie... :tak:
godziny nie mamy ustalonej ale pewnie ustalimy jak najszybciej...
 
reklama
Olusia właśnie nie mogłam bo chyba piec się zepsuł skoro taki numer mi dzisiaj wykręcił :(
A tak chciałam się wygrzać ale zrobię to jutro bo mam w planie iść na 10 minut na solarium :D :D

No to nie ma problemu , ja na bieżąco tu zaglądam także zostawcie mi wiadomość albo wyślij mi smska jakby mnie tu nie było a coś byście ustaliły, ok ?
 
karolina859 solarium powiadasz.... dawno nie bylam... :tak: wpadnij do mnie do cieplutkiej wanny pelnej wody... :tak:

p.s wysle wysle.... nie ma sprawy.... :tak: a kiedy sobie popiszemy?
 
Tak idę jutro żeby się przyrumienić na sobotę bo idę na babski comber ;)
Za rok Cię zabiorę Oluś to się wyszalejemy :D
No chyba że będziemy tulić w ramionkach małe dzidziusie.. :D:-D

Popiszemy jak się doładuje bo jeszcze karty sobie nie kupiłam :(
Wciąż zapominam a codziennie do sklepu zasuwam
 
karolina859 a co to jest ten babski comber? to jakas imprezka i pogaduchy i tance? chcesz mnie zabrac ze soba? zaskoczylas mnie...

he he udana jestes.... :tak: ale taka cie lubie... ;-)
 
No ja juz pachnąca :-) juz ide do lozka tyljo musze sie Wam pochwalić moja cudna kochana chrzesniaczka.. bo nie wytrzymam :-)
Dzis dzwonila do mnie mojego kuzyna zona, mama mojej chrzesniaczki i mowi ze Marysia chce ze mna rozmawiac. Mala ma nie cale trzy latka. Oczywiście czesc co ciocia robi itd a potem mowi tak: ciociu ja Cie bardzo kocham tak mocno jak moja mame ...
Lzy w oczach... taka mala a tyle radosci sprawia :-D dobra juz sie pochwalulam to moge zyczyc sexownej nocy ;-)
Kolorowych Snów :***
 
Ewelinka cudną masz chrześniaczkę :)
Aż mi się łezka zakręciła po przeczytaniu tego co napisałaś ..
Też mam taką malutką siostrzenicę i wiem ile radości może sprawić taki mały człowieczek hehe :D
Ewelinka ja Tobie też życzę stosunkowo dobrej nocki :*
 
reklama
Olusia ja nie śpię :)

padłam wcześniej spać, obudził mnie straszny ból skrętu jelit, kolacjami zaszkodziła, ledwie pojechałam po G :/
teraz wpadłam poczytać co pisałyście jak spałam :p

Dobranoc :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry