reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Olusia ja właśnie myślę nad zakupem laptopa żeby nie ograniczać swojego uzależnienia na BB :tak:
Asieńko dobranoc Kochana :* Słodkich snów i wyśpij się za mnie bo ja mam od poniedziałku bezsenne noce jakoś nie jestem nauczona jak R idzie na noc do pracy i wstyd się przyznać ale boję się sama spać ;(
 
karolina859 ooooo to byloby super.... :tak: bo tez mam uzaleznienie od bb.... wtaje rano i forum potem forum ide spac forum hehe itp... :-) tez tak mam ze jak mojego nie mam to spie nie spokojnie.. chociaz mojego rzadko nie ma w domu w nocy, to czesciej mnie nie ma bo albo w pracy jestem albo jakas imprezka babska albo do mamy jade.... :-D
 
No właśnie ja nie jestem nauczona bo R bardzo rzadko ma nocki , praktycznie w ogóle a że jestem przyzwyczajona z nim spać teraz sobie miejsca znalezć nie mogę i się wiercę :confused:

To prawda że dnia bez wejścia na nasze forum nie ma :D
I pomysł z laptopem uważam za trafiony :D
 
karolina859 nio to nie ma sie co zastanawiac tylko kupuj lapka... i wtedy bedzie tylko dla ciebie.... i twoj kochany mezus nie bedzie czytal co piszesz... a faktycznie twoj czyta co tutaj piszemy? :tak:
 
Dobry wieczór :-)
Ja tylko tak na chwilę. Nie czytałam za dużo bo po pracy bardzo zmęczona.Dzięki za pamięć, ja też czekam na dwie kreseczki.
Przepraszam, ze tylko o sobie, ale spadam do wyra z kubkiem gorącej melisy.
Dobranoc
 
No dokładnie wtedy będę mogła rządzić na nim całymi dniami ;)
Wiesz co pewnie jest ciekawy o czym tu sobie tak piszemy i jak tak mi czasem sterczy nad głową to kątem oka zagląda co się tutaj dzieje..
Tak zerka tylko nic więcej , bo wie jak ważna jest dla mnie moja prywatność i szanuje to :-)
Olusia R to nie mój mąż :p
Jeszcze :p
Olusia "Szybcy i wściekli" na tvn lecą ;)
 
karolina859 ooo to musze wlaczyc sobie filmik.... :-) moj tez czasem cos kuknie na moj laptop ale nie czyta... tez szanuje moja prywatnosc... :-) kochana widze ze ty jestes wiedza telewizyjna i wiesz co lubie i jakie filmy leca... czyzby jakas telepatia co lubie ogladac?:tak:
 
Oluś tak myślałam że Ci się spodoba i się nie pomyliłam :-D
Coraz więcej podobieństw w nas dostrzegam - super
Jaki jesteś znak zodiaku , tylko nie mów że blizniak ??
 
reklama
Do góry