reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Kasik dzięki :)

Gaga mam nadzieje ze to @ się zbliża :)

Kasia Moja promotorka wysłała nam wytyczne do pisania a teraz jej oddajemy rozdziały i ona je poprawia. Bardzo dużo mi skreśla i skraca ;/ ciekawe jak podejdzie do mojego planu pielęgnowania i procesu ;/
 
Babeczki mam takie nie typowe i moze trochu glupkowate pytanie.. a mianowicie czy byście mnie mogly oswiecic na czym polega usg dopochwowe i co mozna w taki sposób zbadać? Bo jestem zielona w tym temacie..
 
No jak masz zrobic ankiete to na pewno masz badania wlasne. To jakas dziwna kobita.. ja miałam promotorów raczej w porządku. Przed rozpoczęciem pisania mieliśmy takie bardziej teoretyczne seminaria. Tlumaczyli wszystkie techniczne i merytoryczne kwestie. A później po kolei rozdzialy oddawalismy do sprawdzenia.


No to ja jestem w czarnej d*** ta babka nie dość że jest naszą wykładowczynią to jeszcze promotorką... Załamałaś mnie..:crazy:
 
Kasik jest dokładniejsze od brzusznego żeby obejrzeć sobie wnętrze tzn macice jajniki i jajowody i wszelkie zmiany fizjologiczne i patologiczne można dzięki temu zauważyć.
Polega na tym ze do pochwy wklada głowice usg i sobie ogląda wszystko :)
 
niech się rozkręca jak chce tylko niech przychodzi wreszcie, jeszcze nigdy tak na nią nie czekałam i cieszyć mnie będzie też jak nigdy dotąd
 
Kasia tak jestem na l4 juz 5 miesiac teraz przeszlam na ciazowe wczesniej dostalam mikroudaru okazalo sie mam oywor przetrwaly w sercu i to z tego wiec bylam na l4 i udalo mi sie zajsc w ciaze wiec mimo ze chcialam pracowac w ciazy to mi lekarze sie nie zgodzili
 
No to ja jestem w czarnej d*** ta babka nie dość że jest naszą wykładowczynią to jeszcze promotorką... Załamałaś mnie..:crazy:

Przepraszam nie chcialam :* ale moze jak będziecie mieli teraz jakies spotkanie z nia to podpytajcie o to pisanie? I np ile ankiet musisz przeprowadzic itp a Ty sie bronisz w tym roku czy na przysZły?
 
reklama
Do góry