reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Anusia gratuluję. Jesteś naszym pocieszeniem. Oby to były bliźniaki. I gratuluję raz jeszcze.


Wracam z pracy. Mój samiec po mnie przyjechał i zrobił mi tym niespodziankę. ;) teraz jedziemy do domku
 
reklama
cześć dziewczyny długo mnie tu nie było :) ale podczytywałam was :) wpadłam was poinformować ze PCOS to nie wyrok sama to mam i to bardzo zaawansowane i..... się udało :D piłam inofem przez 3 miesiące w tym cyklu brałam CLO i udało się ! w poniedziałek zrobiłam test pozytywny :) jest podejrzenie że będą bliźniaki i idę potwierdzić w poniedziałek i czy wszystko jest ok :) także nie poddawajcie się i walczcie :)

Gratuluje:-)koniecznie daj znac jak juz bedziesz po wizycie
 
Nusia bardzo krótkie masz cykle, ale myślę, że trzeba jeszcze poczekać chwilkę, żeby po odstawieniu od piersi organizm złapał swój rytm.
 
Witajcie :)

anusia1991 gratuluję :) trzymam kciuki za bliźniaki. Ja marzę o bliźniakach, chociaż ani w męża ani w mojej rodzinie nigdy się nie przytrafiły a słyszałam , że wtedy jest większe prawdopodobieństwo :)
My też w rodzinie ni mojej ni Ł nir mamy żadnych bliźniąt, a ja drugi raz już jestem w ciąży bliźniaczej :)

Tak więc wszystko się może zdarzyć ;-)
 
Blizniaki super sprawa, choc wolala bym jako pierwsze hehe u mnie tez nie bylo w rodzinie.
A ja gadalam wczoraj z kolezanka z pracy- moja zastepczynia i dziewczyna z dzialu zaciazyla i to bez staran, jest w 6 tyg i blizniaki i jeszcze z innego dzialu w 5 tyg ciazy ;-)
 
reklama
Blizniaki super sprawa, choc wolala bym jako pierwsze hehe u mnie tez nie bylo w rodzinie.
A ja gadalam wczoraj z kolezanka z pracy- moja zastepczynia i dziewczyna z dzialu zaciazyla i to bez staran, jest w 6 tyg i blizniaki i jeszcze z innego dzialu w 5 tyg ciazy ;-)

No ladny macie wysyp zafasolkowanych:-)
U mnie tez tak bylo 4 kobitki zaszly w ciaze w tym ja:-)
 
Do góry