reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hahaha ;-) ;-) czyli nie tylko ja tak mam :-D

Haha, nie[emoji23][emoji85] Ja musze czekac do 18go [emoji30]
Ale jakos takie mam przeczucie, ze nie...

Dziewczyny, Ja bym chetnie dolaczyla do wysylania kartek, ale z doswiadczenia wiem ze juz na swieta nie dojda za ludowe chiny. Moge tez wysłać, ale bedzie po[emoji6]

Ciekawa rzecz z tym katarem, doczytalam, ze to kwestia hormonów i zwiększonego przeplywu krwi który powoduje obrzekanie śluzówki nosa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z tym nosem to ja tak miałam :) krótko po teście miałam katar lejący

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
c131dbcba2b03cf3f8968e756c827a92.jpg


Tak to u mnie teraz wygladalo
Ta kreska z temp to żaden wskaźnik póki co bo jak narazie zmierzyłam tylko dwa dni. Wychodzi ze owu była tam mniej wiecej 9-10 dzien


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
marc nie trać nadziei:) moze akurat bede trzymac kciuki za twoje 2 kreseczki:) a który to twoj cykl?


Dziękuje Kochana :-* i ze wzajemnością :-)

W praktyce 2 cykl, od razu po slubie zaczęliśmy działać :-) chciałam wcześniej bo liczyłam sie z tym, ze moze to nie byc łatwe, ale mojego męża trudno było namówić bo on aż nadto liczył sie ze ślubem Hehehehe ;-) :-)
 
Haha, nie[emoji23][emoji85] Ja musze czekac do 18go [emoji30]
Ale jakos takie mam przeczucie, ze nie...

Dziewczyny, Ja bym chetnie dolaczyla do wysylania kartek, ale z doswiadczenia wiem ze juz na swieta nie dojda za ludowe chiny. Moge tez wysłać, ale bedzie po[emoji6]

Ciekawa rzecz z tym katarem, doczytalam, ze to kwestia hormonów i zwiększonego przeplywu krwi który powoduje obrzekanie śluzówki nosa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


No wlasnie kurde te przeczucia nie raz naprawde sa prawdziwe :-(
Ale nawet z tym u mnie trochę styki złe działają :-D hehe
 
Witam wszystkich
Po malu wszystko nadrabiam :)
Luxuourius bardzo ładne łóżeczko i pościel :) domyślam sie ze koncowka ciazy jest ciężka, ale już niedługo przytulisz swojego wyczekanego synka :)

nimitii to może jak teraz odpuszczacie to akurat się uda... :-) :)

A u mnie @ nadal nie ma i temperatura wzrosła :o już dłużej nie wytrzymam i jutro rano zatestuje... :D chociaż wydaje mi się że po prostu okres mi się spóźnia bo brzuch mnie co jakiś czas pobolewa :p
Zdziwilabym sie jakbym zobaczyla jutro dwie kreski :rolleyes:
 
Haha, nie[emoji23][emoji85] Ja musze czekac do 18go [emoji30]
Ale jakos takie mam przeczucie, ze nie...

Dziewczyny, Ja bym chetnie dolaczyla do wysylania kartek, ale z doswiadczenia wiem ze juz na swieta nie dojda za ludowe chiny. Moge tez wysłać, ale bedzie po[emoji6]

Ciekawa rzecz z tym katarem, doczytalam, ze to kwestia hormonów i zwiększonego przeplywu krwi który powoduje obrzekanie śluzówki nosa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jeju to gdzie Ty mieszkasz? :p
Ja wysylalam z Holandii i byly w Polsce w 3 dni.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry