reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Wczoraj po przytulankach z mężem myślałam że się wściekne miałam wrażenie że płoną mi cycki;/ pierwszy raz w życiu ja przy dwójce dzieci chyba nie miałam czegoś takiego. Hahah.
.

Mąż pojechał na bazę pod auto firmowe, zrobiłam mu śniadanie, ciepła herbate do termosu;) zaraz powinien po to być i lecii do pracy.

Czy u was wczoraj też była taka piękna pogoda. ?? U mnie masakra jak wiosna. I tak ma być cały tydzień;)



Kochane która testuje na dniach? Ja do @ 4 dni dziś u mnie 10 dpo i nie wiem kiedy próbować. ?

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 20 o ile @ nie przyjdzie, aale wszystko wskazuje ze przyjdzie=) wiec narazie nie kupuje testu
 
reklama
@Jotka_Szczotka ja to Ciebie rozumiem kobietko! Tez cały czas walczę z wagą. Na razie jakoś się trzymam ale sporo wysiłku mnie to kosztuje. Ćwiczenia, joga, spacery, rower a dupsko i tak rośnie od samego patrzenia na jedzenie. Ostatni rok trochę się męczyłam z przepuklina kręgosłupa. Niby biorę eutyrox bo tsh za wysoko było, zeszło sobie ładnie ale i tak g**no to daje. Taka genetyka chyba. W ciąży pewnie wrzucę ze 30kg no ale jestem na to gotowa! :) w dupie to mam, życie jest za krótkie by się przejmować kilogramami ;) chociaż my kobiety już tak mamy.
Kolorowych snów wam życzę [emoji8][emoji8]
Ja w ciazy przytulam 8kg a jak wyklulam to jeszcze mialam kg mniej. Potem zrzucilam jeszcze 9 kg a od odstawienia przerwie 30przybylo masakra.
 
Dzień dpbry drogie panie. Wydeleguję zaraz młodą do szkoly i trochę ogarnę chatę. Miłego dnia wszystkim ;*

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Kurde jakoś mnie korci żeby jutro zatestowac;(

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom

Daj spokój, nie testuj ;) nie wiem jak wy ale ja wole czekać na @ i już nigdy nie zatestuje wcześniej niż 7 dni po spóźniającej się @ jakoś jest mi mniej przykro jak dostaje @ bo jedna kreska to dla mnie masakra, nie mogę się otrząsnąć przez pare godzin później. Już nigdy nie chce patrzeć na 1 kreskę ;)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry