reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Bola mnie te cycki. Ale one chyba nie bola, bo maja bolec, tylko bolą przez moje ciągłe macanie ich w celu sprawdzenia, czy bolą :D :D :D
Ja właśnie się też nad tym dzisiaj zastanawiałam [emoji23] tak samo naciągnęłam mięsień w udzie, prawie przy pachwinie i zastanawiam się, czy mnie boli na @ czy to jednak ten mięsień [emoji23]

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A na czerwcowkach chyba z 4 osoba się z nami żegna...
Dlaczego to wszystko musi być takie popaprane..
Najpierw tyle czasu się człowiek stara, zachodzi w upragnioną ciążę, cieszy się i dup. Świat się wali.
Już jest mi słabo i żałuję że szybciej nie było tej wizyty 11tydzien a ja serca nie widziałam jestem na siebie taka zła i tak się martwię, że do czwartku chyba umrę.
Dobrze, że jutro już środa.
Trzymajcie kciuki za mnie dziewczyny.. A ja codziennie trzymam za Was i za siebie.. wierzę, że w końcu nie tylko zobaczymy dwie kreski ale również urodziny zdrowe, szczęśliwe dzieci.. tego sobie i Wam życzę z całego serca.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj[emoji20] a test owu wyszedl w sobote pozytywny wiec mam dola bo nie wiem czy sobota i niedziela wystarczyly...a mnie zegar biologiczny tyka jak bomba atomowa [emoji20]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi tu nie pindol o zegarze biologicznym, bo się załamie! :) będzie dobrze! Powinno wystarczyć! Głowa do góry :)
 
Piękny ten groszek :) rośnijcie zdrowo :)
Cudoooo gratulacje

uwo9yx8dax5wct20.png
 
A na czerwcowkach chyba z 4 osoba się z nami żegna...
Dlaczego to wszystko musi być takie popaprane..
Najpierw tyle czasu się człowiek stara, zachodzi w upragnioną ciążę, cieszy się i dup. Świat się wali.
Już jest mi słabo i żałuję że szybciej nie było tej wizyty 11tydzien a ja serca nie widziałam jestem na siebie taka zła i tak się martwię, że do czwartku chyba umrę.
Dobrze, że jutro już środa.
Trzymajcie kciuki za mnie dziewczyny.. A ja codziennie trzymam za Was i za siebie.. wierzę, że w końcu nie tylko zobaczymy dwie kreski ale również urodziny zdrowe, szczęśliwe dzieci.. tego sobie i Wam życzę z całego serca.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Aga! Masz piękne serduszko pod Twoim serduszkiem! Nie zadręczaj się, bo to ani nie poprawi ani nie pogorszy sytuacji. Nie mamy wpływu na nasze życie, los nami kieruje wiec ciesz się chwilą i nie pozwól by czarne, głupie myśli zepsuły ci najpiękniejszy okres w Twoim życiu! Wiem, co mówię! Głowa do góry, ciesz się środą nie czekaj na czwartek, bo nie wiesz co z nienacka ci zaproponuje jeszcze wtorek ;) wszystko będzie dobrze [emoji8][emoji8]
 
Aga! Masz piękne serduszko pod Twoim serduszkiem! Nie zadręczaj się, bo to ani nie poprawi ani nie pogorszy sytuacji. Nie mamy wpływu na nasze życie, los nami kieruje wiec ciesz się chwilą i nie pozwól by czarne, głupie myśli zepsuły ci najpiękniejszy okres w Twoim życiu! Wiem, co mówię! Głowa do góry, ciesz się środą nie czekaj na czwartek, bo nie wiesz co z nienacka ci zaproponuje jeszcze wtorek ;) wszystko będzie dobrze [emoji8][emoji8]
Dzięki Kochana za słowa otuchy. Staram się myśleć pozytywnie, ale wiesz jak jest.. teraz nic tylko wierzyć, że będzie dobrze... :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
64 strony.. nawet nie próbuję nadrobić :)
Ja dzisiaj ostatni dzień próbuję bo owu właśnie była. Jak się nie uda to w grudniu zabieg i wracam do gry po nowym roku. Dzieci mi sprzedały 1 wirusa i 2 bakterie i nadal leczę jedną :p Mam nadzieję że nie będzie miała wpływu na starania :)

Powodzenia wszystkim :)
 
Dzięki Kochana za słowa otuchy. Staram się myśleć pozytywnie, ale wiesz jak jest.. teraz nic tylko wierzyć, że będzie dobrze... :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem jak jest i na pewno tez bym się zadręczała ale po to tu jesteśmy by się wspierać także... wszystko będzie dobrze kochana!! W ciąży jesteś! To niesamowite! :)
 
reklama
Na nowy cykl zakładam klub „nienakręcających się przyszłych mam” [emoji23] ktoś się pisze? Zasady Są proste: kto się nakręca dostaje wirtualnego plaskacza :) sprowadzamy się nawzajem na ziemie :) któraś chętna? :)
 
Do góry