reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

W końcu mogę oficjalnie się przyznać - staramy się o kolejnego malucha :) Dużo zawirowań w życiu miałam w ostatnich dwóch latach, bo już wcześniej byśmy się zdecydowali z mężem... trzymajcie kciuki :) Jakich testów owu używacie? Takich najzwyklejszych z apteki?
 
reklama
Sprawdzałam, w lipcu odstawiam anty. Mąż przyleciał do mnie po owulacji,ok 3 dni która wskazał mi gin na wizycie. Chciałam sprawdzić czy może jeszcze jest szansa na spozniaka i test owu był czysty nic. Pomyślałam, że on jest 20 i nawet jak są jakieś pozostałości to nic nie wylapal. Mi test owu krótko pokazuje. Przed owu lekka, w owu mega, a na następny dzień już słabo. Mam krótką owu jak coś takiego istnieje :)
O zesz kurna [emoji16] ja mam tez 20-ki te zielone ...i wczoraj mialam kresje ale ta druga to rozowiutka ale dobrze widoczna czyli rozumiec ze konczyla mi sie owu???
A sluz pzezroczysty mialam Po koncu okresu...jakk przestala leciec krew tak zaraz potem bylam pelna sluzu i temp byla wysoka. Teraz jest 3 dzien jak temp sie obnizyla.
Chyba ochujeje hehhe

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
W końcu mogę oficjalnie się przyznać - staramy się o kolejnego malucha :) Dużo zawirowań w życiu miałam w ostatnich dwóch latach, bo już wcześniej byśmy się zdecydowali z mężem... trzymajcie kciuki :) Jakich testów owu używacie? Takich najzwyklejszych z apteki?
Witaj stegosia! powodzenia! jesli chcesz dolaczyc do tabelki, to podaj dane :)
upload_2016-8-31_12-16-6.png
 

Załączniki

  • upload_2016-8-31_12-16-6.png
    upload_2016-8-31_12-16-6.png
    39,3 KB · Wyświetleń: 211
O zesz kurna [emoji16] ja mam tez 20-ki te zielone ...i wczoraj mialam kresje ale ta druga to rozowiutka ale dobrze widoczna czyli rozumiec ze konczyla mi sie owu???
A sluz pzezroczysty mialam Po koncu okresu...jakk przestala leciec krew tak zaraz potem bylam pelna sluzu i temp byla wysoka. Teraz jest 3 dzien jak temp sie obnizyla.
Chyba ochujeje hehhe

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk

Jeśli temp masz nadal na niższym poziomie to owu jeszcze nie było. W dzień owu jeszcze temp może trochę spaść, ale w dzień po owu zaczyna rosnąć :)
 
Jeśli temp masz nadal na niższym poziomie to owu jeszcze nie było. W dzień owu jeszcze temp może trochę spaść, ale w dzień po owu zaczyna rosnąć :)
Dziekuje kochana,dopiero zobaczylam odpowiedz. A wiesz ze zastanawiala mnie ta temp hehee az myslalam czy wszystko dobrze ze mna [emoji16][emoji16] nigdy nie czailam z ta temp. i z szyjka [emoji39][emoji39] ale jesli mowisz ze jeszcze nie bylo to ci ufam hihi

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Dzisiaj zrobie po pracy test owu, zrobie fote i wam wysle. Pewnie mi sie nie udało w tym cyklu, to bedziemy mieli materiał edukacyjny do porownania ;)
Fajnie, możemy porównać jak to wygląda z testami u innych. Właśnie dla celów testu zrobione świeżaczki :)
zielony-paskowy to test owu. dziś powinnam mieć @. Na szczęście jej nie ma :)20160831_121653.jpg . Wczoraj na teście ouw była trochę słabsza, dziś prawie dorównuje prawie testowej . Obydwa testy to 20
 

Załączniki

  • 20160831_121653.jpg
    20160831_121653.jpg
    821,1 KB · Wyświetleń: 82
Jestem nienormalna, mialam czekać co najmniej do jutra ale oczywiście jakiś impuls rano się pojawił i zrobiłam dziś i negatywny oczywiście. Jakoś dziwnie mi się te pinktesty wybarwiaja po czasie, przestałam im ufać, kupię teraz coś innego. Momentami wydaje mi się ze coś tam jest ale to może być przez to wybarwienie. Dziś 27dc.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry