reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Jestem nienormalna, mialam czekać co najmniej do jutra ale oczywiście jakiś impuls rano się pojawił i zrobiłam dziś i negatywny oczywiście. Jakoś dziwnie mi się te pinktesty wybarwiaja po czasie, przestałam im ufać, kupię teraz coś innego. Momentami wydaje mi się ze coś tam jest ale to może być przez to wybarwienie. Dziś 27dc.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
wrzuć zdj może my coś zobaczymy :). Ja na swoim widziałam takie tylko wytłuszcznenie. Mąż stwierdził, że widzę więcej niż jest ;) ale dobrze widziałam. Tylko pod oknem na świetle dziennym ;)
 
wrzuć zdj może my coś zobaczymy :). Ja na swoim widziałam takie tylko wytłuszcznenie. Mąż stwierdził, że widzę więcej niż jest ;) ale dobrze widziałam. Tylko pod oknem na świetle dziennym ;)
Nic nie widać na zdjęciu, to pewnie powidok albo psychoza :D
Ale kupię dziś inny, tym razem w aptece.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie, możemy porównać jak to wygląda z testami u innych. Właśnie dla celów testu zrobione świeżaczki :)
zielony-paskowy to test owu. dziś powinnam mieć @. Na szczęście jej nie ma :)Zobacz załącznik 770599 . Wczoraj na teście ouw była trochę słabsza, dziś prawie dorównuje prawie testowej . Obydwa testy to 20
To tak mysle sobie, ze tak samo grubną te krechy, czyli test owu taki prawdziwie pozytywny nie pokaze ciazy wczesniej niz test ciazowy, bo widac, ze teraz jak masz prawie takie same te krechy na owu, to na ciazowym tez jest juz poważna krecha :)
Ewentualnie mozna ciut oszczedzic na testach owu - bo tansze od ciazowych - i sobie siknac szybciej/czesciej, a z ciazowym czekac do terminu @ :)

Ja mam fotkę testu owu na telefonie ale nie mam jak przesłać w pracy na kompa a z telefonu nie umiem.
Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
a z telefonu nie mozesz przeslac mailem na swoj mail i na kompie odebrac z maila i wtedy wstawic?
 
Jestem nienormalna, mialam czekać co najmniej do jutra ale oczywiście jakiś impuls rano się pojawił i zrobiłam dziś i negatywny oczywiście. Jakoś dziwnie mi się te pinktesty wybarwiaja po czasie, przestałam im ufać, kupię teraz coś innego. Momentami wydaje mi się ze coś tam jest ale to może być przez to wybarwienie. Dziś 27dc.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
pinktesty często oszukują...inna sprawa, że po czasie test jest umm... mało ważny ;)
 
bertha - co do testów owu, podobno pokazują ciążę w 7 dniu po owu. Po tym czasie wychodzą ponoć bledsze, aż do czasu bardziej zaawansowanej ciąży :)
Może któraś zweryfikuje teorię ?:D
 
reklama
Do góry