reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Nawet dwa, swoich testów. Nie ma pod moją wypowiedzią takich ramek? Trzeba je kliknąć.
Dopiero teraz mi sie pokazały[emoji14]wczesniej nic nie było[emoji14]ale piękne krechyyyy:D ilu dniowe masz cykle ? Bo widze ze termin @ na jutro ? Zazdraszczam i jeszcze raz gratulacjeeee:*

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dopiero teraz mi sie pokazały[emoji14]wczesniej nic nie było[emoji14]ale piękne krechyyyy:D ilu dniowe masz cykle ? Bo widze ze termin @ na jutro ? Zazdraszczam i jeszcze raz gratulacjeeee:*

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatni @ miałam 27.08 a cykle nie regularne. Miałam i 29dni i 39 ale przeważały 34. Tak na prawdę nie znałam terminu kolejnej @ tak sobie strzeliłam.
 
Hejka ! A ja oficjalnie chciałabym wbić na czerwcówki. Nie ma co być pesymistą, coś tam się dzieje a to mój test z 2 godziny temu. Jutro rano robię ostatni i szukam lekarza. Nie ukryję że już się cieszę :D Lecę szukać suwaczka!
Śliczne mocne krechy :D

Ja używałam tych facelle i mi namieszaly, ale może to że mną coś nie tak, mo i mialam w tym cyklu tylko dwa

Ja biorę tylko ogolne witaminy
Foliowy, DHA, Wit D, jod, b12

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluję zafasolkowanym. Trzymam kciuki za pozostałe łącznie z sobą samą. Czytałam w postach ze kilka z was bierze clo. Od ilu cykli? Mnie lekarz nastraszyl ze można tylko 3-4 i musi byc przerwa. Po clo miałam idealną owu ale już od 2 cykli nie biorę. I sama już nie wiem. Coś wam lekarze mówili jak długo można to stosować?
 
Do góry