reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Moja mała dzisiaj obudziła się z nowym słowem : Lilka :D chodzi i powtarza, zapominając przy tym to co potrafiła wcześniej
O jak fajnie [emoji16]


Moja wreszcie zaczęła wołać oprócz tata też mama [emoji3590]już się doczekać nie mogłam [emoji41][emoji87]
IMG_20200626_075641.jpeg
 
reklama
@liczba właśnie jedziemy do ZOO do Zamościa. Może polecisz jakąś restaurację żeby zjeść dobry obiad i żeby dla Ady coś się znalazło? :)
Renesans, bohema, ogólnie na rynku są te lepsze. Drogie, ale tam dobrze trafilam. Inne to zależy kiedy się zamowi (mówię o tych zestawach dnia ) Ogólnie w Zamościu ciężko o dobre jedzenie więc też rzadko gdzieś chodzimy.
 
Pakuje moja mała nad morze. I powiem Wam, że widzę moja skłonność do brania wszystkiego w nadmiarze. Popakowalam do woreczkow, czuje się jakbym wyprawkę do szpitala brała haha cała waliza księżniczki. Ale 2 tygodnie i jeszcze wycelować w pogodę to meksyk, więc mam nadzieję, że nie pożałuje że tyle wzięłam.
 
Pakuje moja mała nad morze. I powiem Wam, że widzę moja skłonność do brania wszystkiego w nadmiarze. Popakowalam do woreczkow, czuje się jakbym wyprawkę do szpitala brała haha cała waliza księżniczki. Ale 2 tygodnie i jeszcze wycelować w pogodę to meksyk, więc mam nadzieję, że nie pożałuje że tyle wzięłam.
Wow. Zawsze podziwiam tak dlugie wczasy.. my dluzej jak 2-3 doby nie jezdzimy bo nas to mocno męczy.. do tego Filip poza domem sie nudzi on lubi swoje pokoje zabawki i to co zna.. sama sie zastanawiam jak to bedzie jak pojedziemy. Rok temu mial 3.5 mca wiec ciągle leżał wiele atrakcji nie potrzebowal . Teraz bedzie trudniej.. z Jula nie bylo problemów ona odnajdywala sie w kazdym miejscu i sytuacji
 
Wow. Zawsze podziwiam tak dlugie wczasy.. my dluzej jak 2-3 doby nie jezdzimy bo nas to mocno męczy.. do tego Filip poza domem sie nudzi on lubi swoje pokoje zabawki i to co zna.. sama sie zastanawiam jak to bedzie jak pojedziemy. Rok temu mial 3.5 mca wiec ciągle leżał wiele atrakcji nie potrzebowal . Teraz bedzie trudniej.. z Jula nie bylo problemów ona odnajdywala sie w kazdym miejscu i sytuacji
Sami się zastanawiamy jak to będzie. Ważne, żeby tylko pogoda była. Lilka lubi nowości, ale gonitwa za nią po plaży jest słaba wizja odpoczynku
 
Sami się zastanawiamy jak to będzie. Ważne, żeby tylko pogoda była. Lilka lubi nowości, ale gonitwa za nią po plaży jest słaba wizja odpoczynku
Nie przewiduje dłuższych posiedzeń na plaży ale cos tam na pewno skorzystamy. Będziemy 3 sni intensywnie chodzić.. Fifi uwielbia zwiedzac😂
 
Moja psina znowu dostała reakcji anafilaktycznej. Tym razem opuchlizna kropkowa na całym ciele. Ja się wykończe nerwowo. Pojechałam do weta, znowu steryd...
Wtedy po szczepionce, w teraz nie mam pojęcia dlaczego. Sugerował jakieś środki chemiczne, opryski.....
 
Moja psina znowu dostała reakcji anafilaktycznej. Tym razem opuchlizna kropkowa na całym ciele. Ja się wykończe nerwowo. Pojechałam do weta, znowu steryd...
Wtedy po szczepionce, w teraz nie mam pojęcia dlaczego. Sugerował jakieś środki chemiczne, opryski.....
Ludzie rozne specyfiki ładują w trawe.. nie jadła nic nowego? Moja teściowa polewa roundupem trawe za płotem przy chodniku .. a tlumacze ciagle zeby nie robila tego bo psy wachaja a inne jedza trawe.. lepiej skosic...
 
reklama
Ludzie rozne specyfiki ładują w trawe.. nie jadła nic nowego? Moja teściowa polewa roundupem trawe za płotem przy chodniku .. a tlumacze ciagle zeby nie robila tego bo psy wachaja a inne jedza trawe.. lepiej skosic...
Sama się wykręci od tego roundapu, tego nie powinno się używać wcale.
Moja je trawę... Albo może jakiś owad. Może powiązane było z tamtym atakiem. Ja już nie wiem. Martwię soe
 
Do góry