reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Dziewczyny kiedy czuliście pierwsze ruchy ? Były one u Was takie regularne ? Ja już sobie chyba coś wkręcam, ale od poniedziałku jakby mało aktywny ten mój dzieć :( u mnie 19+2 dzisiaj wiem, że teraz niby może być różnie i parę dni może być ciszy, ale w głowie setki myśli, dobrze że za chwilę wizyta eh
 
Dziewczyny kiedy czuliście pierwsze ruchy ? Były one u Was takie regularne ? Ja już sobie chyba coś wkręcam, ale od poniedziałku jakby mało aktywny ten mój dzieć :( u mnie 19+2 dzisiaj wiem, że teraz niby może być różnie i parę dni może być ciszy, ale w głowie setki myśli, dobrze że za chwilę wizyta eh

U mnie w tym czasie czułam tylko wieczorem i tez jak lezalam na brzuchu. Pozniej od 25 lepiej czesciej, a regularne to beda tak serio okolo 30 tygodnia. Wczesniej to sie rusza jak chce :p
 
Dziewczyny kiedy czuliście pierwsze ruchy ? Były one u Was takie regularne ? Ja już sobie chyba coś wkręcam, ale od poniedziałku jakby mało aktywny ten mój dzieć :( u mnie 19+2 dzisiaj wiem, że teraz niby może być różnie i parę dni może być ciszy, ale w głowie setki myśli, dobrze że za chwilę wizyta eh
Kochana ja czulam w pierwszej ciazy dopiero w 21tc [emoji57]
Teraz w 16tc ale tak do 24 zdarzaly sie takie dni ciszy i to raczej normalne [emoji6] wiec spokojnie, twoj dziec ma na tym etapie tyle miejsca ze sobie tam plywa i nie czujesz albo daje o sobie znac jak spisz [emoji14]

Za moment mozesz narzekać na konkretne kopniaki [emoji6] ja dzis az krzyknelam z bolu bo mloda tak postanowila mocno sie rozpychac [emoji57]
 
U mnie w tym czasie czułam tylko wieczorem i tez jak lezalam na brzuchu. Pozniej od 25 lepiej czesciej, a regularne to beda tak serio okolo 30 tygodnia. Wczesniej to sie rusza jak chce :p
Kochana ja czulam w pierwszej ciazy dopiero w 21tc [emoji57]
Teraz w 16tc ale tak do 24 zdarzaly sie takie dni ciszy i to raczej normalne [emoji6] wiec spokojnie, twoj dziec ma na tym etapie tyle miejsca ze sobie tam plywa i nie czujesz albo daje o sobie znac jak spisz [emoji14]

Za moment mozesz narzekać na konkretne kopniaki [emoji6] ja dzis az krzyknelam z bolu bo mloda tak postanowila mocno sie rozpychac [emoji57]
Ja nie leże na brzuchu bo podobno już nie można [emoji14] ale czy to prawda to nie wiem ;)
Dobra chyba świruje za bardzo eh...
Też sobie tak tłumacze, że ma dużo miejsca i może gdzieś kopię gdzie ja nie czuję, ale wiecie wyobraźnia skutecznie się uruchamia
 
Paulina spokojnie. Ja w pierwszej ciąży też późno czułam i też było kilka dni ciszy i znowu. Nawet teraz pod koniec zdarzało się młodemu dużo mniej ruszać. Już za kilka tyg będziesz czula wszystko regularnie.
 
Ja nie leże na brzuchu bo podobno już nie można [emoji14] ale czy to prawda to nie wiem ;)
Dobra chyba świruje za bardzo eh...
Też sobie tak tłumacze, że ma dużo miejsca i może gdzieś kopię gdzie ja nie czuję, ale wiecie wyobraźnia skutecznie się uruchamia
Spokojnie nie swiruj [emoji14] na tym etapie maluszek jest jeszcze bardzo maly wiec ma gdzie sie ruszac tak ze tego nie czujesz [emoji14]

Moja ma juz ponad kilogram i jak zacznie zwlaszcza w nocy kopac to spie na raty bo co godzine mnie budza uderzenia ze srodka [emoji51]
 
Ja nie leże na brzuchu bo podobno już nie można [emoji14] ale czy to prawda to nie wiem ;)
Dobra chyba świruje za bardzo eh...
Też sobie tak tłumacze, że ma dużo miejsca i może gdzieś kopię gdzie ja nie czuję, ale wiecie wyobraźnia skutecznie się uruchamia

Ja nadal sie w nocy budze na brzuchu. Na polowkowych pytalam lekarza o to i nawet mierzac pokazala, ze do dziecka jest 8cm i nic sie nie stanie, tylko wiadome zeby sie nie klasc specjalnie, bo po co :p
 
Tez mi lekarz mowil ze mam sie nie martwic a i mnie sie zdarza obudzic na brzuchu.. swoja droga jak to mozliwe jak on juz taki duzy!w poniedzialek wizyta nie moge sie doczekac az podejrze mojego ancymonka i dowiem sie ile przybral w te 2 tyg.

odebralam dzis wyniki hbA1c i jest w normie 5.2%.
zastanawiam sie tylko nad ta cholestaza.. czy to swedzi cale cialo?
mam od kilku dni swedzenie palca u reki i u stopy ale tylko jednego.. moge sie drapac i drapac az mnie to drazni..
 
reklama
Ja wczoraj słyszałam pierwszy raz serduszko, niesamowite uczucie. Oby maleństwo rosło zdrowo:)
Kochana musi rosnąć zdrowo ja miałam wypadek szyli mi rekę bo rana przedramienia na 15 cm i głębokość do ścięgien ledwo koło tętnicy przeszło.... Musiałam być silna dla dziecka.. w lewej ręce palec szyty na żywca bo nie chcieli dawać już kolejnego znieczulenia miejscowego.. mecze się bo nie mogę nawet się ubrać bez pomocy taki ból ale wiem, że dam radę. Ściskam Was mocno ❤️
 
Do góry