reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Taką małą drobnostkę ale bardzo ważną dla mnie. Sprawdzilam ze NIE BOLI. Delikatnie jedynie mnie szczypalo lub pieklo ale nic co by powodowalo jakies wzdrygniecie itp na luzie siedzialam i lewa reka pisalam. Na messengerze xD następny robię 17 wrzesnia na nodze i juz bedzie nieco wiekszy.. W kostce bransoletka i takie opadajace piorko z bransoletki na stopę..
Mniej więcej takie coś
tatuaz-bransoletka-i-pioro-19b9-738.jpg

A teraz mam takie coś
IMG_20190818_085636.jpg



@ilonaz zrób polecam nie warto odkladac :)
 
reklama
@Malina super [emoji7]
@Martoosia pokaż twój. Wchodzeszisiaj na insta patrzeć żadnego twojego postu. Już myslałam że coś się zaczęło ;)

@joasia piękny wózek. Bardzo mi się podobają anexy.... Ja nie kupywalam bo mam jeszcze stary, który woził syna,l, więc mi było szkoda ale za to jakaś super spacerowe kupię oo zimie.
Super że dobrze się czujesz.

Dziewczyny dzieciątko takie miesięczne to jaki obwód główki ma tak pi razy oko? Znalazłam fajna stronę z czapeczkami i opaskami ale nie wiem jaki r. Zamówić [emoji23]
 
Taką małą drobnostkę ale bardzo ważną dla mnie. Sprawdzilam ze NIE BOLI. Delikatnie jedynie mnie szczypalo lub pieklo ale nic co by powodowalo jakies wzdrygniecie itp na luzie siedzialam i lewa reka pisalam. Na messengerze xD następny robię 17 wrzesnia na nodze i juz bedzie nieco wiekszy.. W kostce bransoletka i takie opadajace piorko z bransoletki na stopę..
Mniej więcej takie coś
Zobacz załącznik 1011252

A teraz mam takie coś
Zobacz załącznik 1011259


@ilonaz zrób polecam nie warto odkladac :)
Śliczne [emoji3526]
No stopa ponoc bardzo boli. :/
Ja mam miedzy łopatkami i gdybym nie kolorowala, to bym powiedziała, że uczucie jak najbardziej do wytrzymania. Nawet tego jakimś wielkim bólem bym nie nazwała.
Pokaż swój [emoji7]
Ja zawsze chciałam mieć na plecach ale nigdy się nie odwazylam [emoji52]


Dzień dobry [emoji41]
 
@Malina super [emoji7]
@Martoosia pokaż twój. Wchodzeszisiaj na insta patrzeć żadnego twojego postu. Już myslałam że coś się zaczęło ;)

A proszę cię bardzo [emoji173]️
IMG_6164.JPG



Nic się nie zaczęło. Miałam kiepską noc, nie mogłam spać. Co chwilę pobudka, potem problemy z zaśnięciem. Dziś jestem pół żywa. Zgaga mnie męczy do tego :(
Już głośno mówię, że nawet nie chcę by cokolwiek dziś się zaczęło, bo nie mam siły.
 
@Malina super [emoji7]
@Martoosia pokaż twój. Wchodzeszisiaj na insta patrzeć żadnego twojego postu. Już myslałam że coś się zaczęło ;)

@joasia piękny wózek. Bardzo mi się podobają anexy.... Ja nie kupywalam bo mam jeszcze stary, który woził syna,l, więc mi było szkoda ale za to jakaś super spacerowe kupię oo zimie.
Super że dobrze się czujesz.

Dziewczyny dzieciątko takie miesięczne to jaki obwód główki ma tak pi razy oko? Znalazłam fajna stronę z czapeczkami i opaskami ale nie wiem jaki r. Zamówić [emoji23]
@Ann89 @martoosia04 macie insta? Podeślijcie [emoji6]
Ja sobie ostatnio założyłam [emoji6]
 
reklama
A proszę cię bardzo [emoji173]️
Zobacz załącznik 1011272


Nic się nie zaczęło. Miałam kiepską noc, nie mogłam spać. Co chwilę pobudka, potem problemy z zaśnięciem. Dziś jestem pół żywa. Zgaga mnie męczy do tego :(
Już głośno mówię, że nawet nie chcę by cokolwiek dziś się zaczęło, bo nie mam siły.
Wow [emoji2] bardzo fajny [emoji2]

Współczuję Ci ciężkiej nocki [emoji17] ta końcówka bywa straszna [emoji17]
Ale już niedługo Tosia będzie z wami [emoji7]


PS. Zaobserwowałam cię właśnie na insta [emoji2]
 
Do góry