reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Z dolnego Śląska u nas nawet 3 stopień alarmu powodziowego. Ale już przestaje padać i słońce zaczyna wychodzić. Martosia na piłce skacz lub laktator uruchom
 
Właśnie też dzisiaj myślałam o Marcie. Marta Jak nosisz pogodę? Może U Was chłodniej? U nas w lubelskim gorrrraco a ja w dodatku na poddaszu mieszkam, więc masakra.
Dzisiaj mamy pierwsze szczepienia, trzymajcie kciuki za Adę.Zobacz załącznik 1012414Zobacz załącznik 1012415
Da sobie kluseczka radę [emoji6][emoji8] jakimi szczepisz?

Martoosia męża w obroty, chłopaków i psa na dwór i długi spacerek. I do domu po schodach zamiast windą. Może pomoże [emoji12]

W śląskim też dzisiaj chlodno ale ja tam się cieszę [emoji23] w końcu całą noc przespałam pierwszy raz od dłuższego czasu.
 
Da sobie kluseczka radę [emoji6][emoji8] jakimi szczepisz?

Martoosia męża w obroty, chłopaków i psa na dwór i długi spacerek. I do domu po schodach zamiast windą. Może pomoże [emoji12]

W śląskim też dzisiaj chlodno ale ja tam się cieszę [emoji23] w końcu całą noc przespałam pierwszy raz od dłuższego czasu.
6w1 [emoji4] cieszę się, bo szczepi moja ciocia pielęgniarka więc jakoś tak stres mniejszy chociaż już mi się po nocach śniło
 
To zazdroszczę Wam śląskiego w takim razie [emoji23] ale u nas właśnie wiatr się zerwał, może akurat dojdzie jakiś deszcz
 
reklama
Do góry