reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Da sobie kluseczka radę [emoji6][emoji8] jakimi szczepisz?

Martoosia męża w obroty, chłopaków i psa na dwór i długi spacerek. I do domu po schodach zamiast windą. Może pomoże [emoji12]

W śląskim też dzisiaj chlodno ale ja tam się cieszę [emoji23] w końcu całą noc przespałam pierwszy raz od dłuższego czasu.

Jakbym w ciąży weszła na 10 piętro gdzie mieszkamy to chyba by mnie w kostnicy musieli szukać, a nie na porodówce [emoji23][emoji23]
Spacery nie pomagają. Tylko ciągnie mocniej krocze. Spacery zaliczamy codziennie praktycznie :/
 
reklama
Hej dziewczyny, wyszły mi ketony w moczu... Krzywa cukrowa robiona 2 tyg temu wyszła okej.
A moze to dlatego że kolacji dzień wcześniej nie zjadłam...
Spotkała się ktoras z was z tym?
W poniedziałek wizyta u lekarza, nie wiem czy jej nie przyspieszać....
 
Hej dziewczyny, wyszły mi ketony w moczu... Krzywa cukrowa robiona 2 tyg temu wyszła okej.
A moze to dlatego że kolacji dzień wcześniej nie zjadłam...
Spotkała się ktoras z was z tym?
W poniedziałek wizyta u lekarza, nie wiem czy jej nie przyspieszać....
Mój lekarz się nie przejmował jak miałam ketony, mówił że za mało zjadłam po prostu przed snem. Albo za długo na czczo byłam. Krzywą też miałam ok:) więc brak kolacji oczywiście się przyczynił
 
Nie chciałabym wydzwaniać do lekarza i wyjść na panikare bo taka nie lubię być [emoji846], do poniedziałku niedaleko.
Czyli jednak to często se zdarza hmm
Mój lekarz się nie przejmował jak miałam ketony, mówił że za mało zjadłam po prostu przed snem. Albo za długo na czczo byłam. Krzywą też miałam ok:) więc brak kolacji oczywiście się przyczynił
 
Hej dziewczyny, wyszły mi ketony w moczu... Krzywa cukrowa robiona 2 tyg temu wyszła okej.
A moze to dlatego że kolacji dzień wcześniej nie zjadłam...
Spotkała się ktoras z was z tym?
W poniedziałek wizyta u lekarza, nie wiem czy jej nie przyspieszać....
Dokładnie ketony oznaczają że organizm jest przeglodzony więc proszę ładnie się odżywiać [emoji6]
 
Jakbym w ciąży weszła na 10 piętro gdzie mieszkamy to chyba by mnie w kostnicy musieli szukać, a nie na porodówce [emoji23][emoji23]
Spacery nie pomagają. Tylko ciągnie mocniej krocze. Spacery zaliczamy codziennie praktycznie :/
Czyli jej dobrze poprostu ;)
U mnie jeszcze 10-12dni do CC. Na wcześniejszy poród się nie zapowiada też, juz mam dość latania ci 15min do łazienki na siku :/
 
Czyli jej dobrze poprostu ;)
U mnie jeszcze 10-12dni do CC. Na wcześniejszy poród się nie zapowiada też, juz mam dość latania ci 15min do łazienki na siku :/

Jak ja to dobrze znam. Ja potrafię wyjsć z łazienki ość do pokoju i po 5min znów dostac tak po pęcherzu ze znów musiałabym wracac do wc [emoji849]



Jeszcze urodzisz przede mną [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Właśnie też dzisiaj myślałam o Marcie. Marta Jak nosisz pogodę? Może U Was chłodniej? U nas w lubelskim gorrrraco a ja w dodatku na poddaszu mieszkam, więc masakra.
Dzisiaj mamy pierwsze szczepienia, trzymajcie kciuki za Adę.Zobacz załącznik 1012414Zobacz załącznik 1012415
Ależ ona słodziutka, mamy ten sam leżaczek, u nas świetnie się sprawdzał, teraz już jest w wersji złożonej i dalej użytkujemy.
@martoosia04 trzymam kciuki, żeby ruszyło!
 
Ależ ona słodziutka, mamy ten sam leżaczek, u nas świetnie się sprawdzał, teraz już jest w wersji złożonej i dalej użytkujemy.
@martoosia04 trzymam kciuki, żeby ruszyło!
U nas też się super sprawdza, nawet te wibracje malutka polubiła. Szkoda tylko że karuzela się nie kręci, ale dla mnie największy plus taki, że się rozkłada na płasko:) tylko chyba szybko wyrośnie? Jak się sprawdza jako leżaczek i krzesełko?
 
reklama
Zobaczymy co panna postanowiła. W pt wizyta u gina. [emoji849] od rana jeszcze mam wizytę na henna brwi wiec w razie co bede chociaż rodzić z ładnymi brwiami [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry