reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

U nas też choróbsko. Oskrzela pełne wydzieliny, inhalujemy się, dr chciała dac antybiotyk bo mówiła, że ostatnio maluchy wracają do niej i jest już rozwinięte z tego zapalenie, że bardzo szybko się to dzieje u takich dzieciaków... jutro zapadnie decyzja. A tak poza tym po świętach dziecko mi się rozregulowalo, później chodzi spać i robi sobą i wieczorem drzemke. Muszę ją jakoś przestawić [emoji6]
 
reklama
U nas byly 2 dni podwyzszonej temp i po tym smarki jak woda sie leja do dzis, zielone kupy, i podejrzewam ze to na zeby. Jedzenie tez sie zmienilo raz je normalnie a raz na raty. Tak sie wycwanil ze wstaje juz bez uchwytów w łóżeczku turystycznym i zasypianie jego to ciągle wstawanie i chodzenie wkolo łóżeczka.
Ja dzis wstalam z zatkanym uchem od woskowiny i nie moge sobie z tym poradzić.
Zdrowka dla chorowitkow.
To moj lobuziak z tatą jutro konczy 8 miesięcy.
IMG_20191230_154115.jpg
 
Ostatnia edycja:
U nas też choróbsko. Oskrzela pełne wydzieliny, inhalujemy się, dr chciała dac antybiotyk bo mówiła, że ostatnio maluchy wracają do niej i jest już rozwinięte z tego zapalenie, że bardzo szybko się to dzieje u takich dzieciaków... jutro zapadnie decyzja. A tak poza tym po świętach dziecko mi się rozregulowalo, później chodzi spać i robi sobą i wieczorem drzemke. Muszę ją jakoś przestawić [emoji6]
U was też ;( ojejku ;(! U nas oskrzela były czyste stąd też tylko inhalacje, ale katar nadal mamy :/ dobrze, że dostaliśmy na święta zielone światło bo bym chyba się załamała siedząc w domu
U nas byly 2 dni podwyzszonej temp i po tym smarki jak woda sie leja do dzis, zielone kupy, i podejrzewam ze to na zeby. Jedzenie tez sie zmienilo raz je normalnie a raz na raty. Tak sie wycwanil ze wstaje juz bez uchwytów w łóżeczku turystycznym i zasypianie jego to ciągle wstawanie i chodzenie wkolo łóżeczka.
Ja dzis wstalam z zatkanym uchem od woskowiny i nie moge sobie z tym poradzić.
Zdrowka dla chorowitkow.
To moj lobuziak z tatą jutro konczy 8 miesięcy.
Zobacz załącznik 1062053
Jaki on jest cudowny [emoji3531] i kiedy on tak urósł ja pytam ? Igor ma już 6,5 msc ale na razie opanował do perfekcji leżenie na brzuchu i to by było na tyle ;) no nic według fizjo rozwija się dobrze więc muszę cierpliwie czekać ;)
 
U was też ;( ojejku ;(! U nas oskrzela były czyste stąd też tylko inhalacje, ale katar nadal mamy :/ dobrze, że dostaliśmy na święta zielone światło bo bym chyba się załamała siedząc w domu Jaki on jest cudowny [emoji3531] i kiedy on tak urósł ja pytam ? Igor ma już 6,5 msc ale na razie opanował do perfekcji leżenie na brzuchu i to by było na tyle ;) no nic według fizjo rozwija się dobrze więc muszę cierpliwie czekać ;)
Nasz mlody juz siedział i raczkowal ale Twój wczesniak jest a dwa widełki na te umiejętności są spore. Fifi sie szybko rozwija fizycznie ale poza mowieniem ga ga, biciem brawo, pacy pacy to oznacza uderzanie raczka i hopa hopa czyli robi przysiady jak trzymam go za raczki, to nic wiecej nie umie. Jeszcze jak siedzi mi na kolanach i bawimy sie to wie co to raczek nieboraczek, baram baram buc. Kolejne dziecko moje nie mówi za wiele.
 
Paulinka twój to wczesniak to idzie innym rytmem. Jaki ma wiek korygowany ?
Mój chodzi już, nie biega maratonów ale kilka kroczków zrobi bez problemu. I jestem pod wrażeniem jak dużo dźwięków wydaje. Mama, tatą, baba, bam, kiki kici, Lena.
My jesteśmy nad morzem bardzo mu spadł apetyt i też się martwię
 
Dzięki, ja nie kp, więc powinnam zrobić, zalecenia są różne, ponoć dobry lekarz potrafi zrobić USG i ocenić stan piersi nawet matki karmiącej, tak mi mówiła jedna położna od laktacji, za to lekarz powiedziała żeby przyjść pół roku po zaprzestaniu karmienia i teraz tak będzie, zwłaszcza że planuje 2 dziecko. Ale w sumie muszę sprawdzić jaki lekarz to robi, bo nikt mi nigdy piersi nie badał :no:
Na USG piersi najlepiej do radiologa.
 
Paulinka twój to wczesniak to idzie innym rytmem. Jaki ma wiek korygowany ?
Mój chodzi już, nie biega maratonów ale kilka kroczków zrobi bez problemu. I jestem pod wrażeniem jak dużo dźwięków wydaje. Mama, tatą, baba, bam, kiki kici, Lena.
My jesteśmy nad morzem bardzo mu spadł apetyt i też się martwię
A słyszysz żeby coś się działo? U nas dzień przed infekcją właśnie moja nic nie chciała jeść, cyca jej wciskalam na siłę na śpiocha. Już w trakcie choroby je ładnie
 
U mnie tylko zęby powoli idą, tak co kilka dni widzę że jest inny tzn bardziej marudny, więcej poplakuje i ma problemy z zaśnięciem, później 3-4 dni przerwy i znowu rączki w buzi, jedzenie na raty, masa śliny i płaczliwy jest.
Z sukcesów, to kilka razy udało się przewrócić z pleców na bok, ale trzeba mamę za palec do tego trzymać. Staram się nie robić nic na siłę, przyjdzie czas to się nauczy wszystkiego:) a jak ma trudny dzień, to najlepiej śpi się na mamie:p
received_1031927200479432.jpeg
 
reklama
Do góry