reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 206 49,2%
  • 1

Głosów: 132 31,5%
  • 2

Głosów: 57 13,6%
  • 3

Głosów: 19 4,5%
  • 3+

Głosów: 5 1,2%

• Wszystkich głosujących
    419
reklama

Tinia

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ale to są takie podstawowe. Które warto nawet samemu sobie zrobić. A gin może nie zlecić tyłu badań na takim etapie powie że za wcześnie
Ale najlepiej isc do gin.i niech on ustali jakie badania. Przynajmniej ja tal planuję.

KatiNails

Fanka BB :)
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
2
Ja idę do lekarza i mówię że chcemy się starać. Sam przepisuje wszystkie podstawowe badania tzn tsh, mocz, morfologia, cytologie i usg robi. Dla mnie to takie najmniejsze minimum przed staraniami. Potem na początku ciąży i tak cała masa innych badań już.
Ale to są takie podstawowe. Które warto nawet samemu sobie zrobić. A gin może nie zlecić tyłu badań na takim etapie powie że za wcześnie

reklama

Larita

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Czesc :)
Ja nadal bez okresu, ale biorę ten Ultrogestan i przynajmniej jest lepiej niz po luteinie.
Co do badań, to tak sobie pomyślałam, że może lepiej Wam iść na badanie cyklu? Żeby sprawdzić jak te hormony w danej fazie cyklu przerastają itd.

Do góry