reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Ehh pójdę się przebadac w przyszłym tygodniu akurat zrobię badania tarczycy i te FSH I LH. Ale już się boję wyników
 
reklama
Obyś szybko miała to badania i wiedziała na czym stoisz. Noi żebyś szybko znowu się starała [emoji4] ja tak po cichu wierzyłam że ten cykl będzie pozytywny, chyba kurde nie potrzebnie bo teraz człowiek załamany. Temperatura okropnie spadła, brzuch boli już mocno typowo na @ ehhh. Czemu musimy się tak męczyć?
Ja to o badaniach już nie mówię. Czekam na telefon z terminem badania kariotypu, mam nadzieję, że mąż będzie jeszcze w PL jak będę miała HyCoSy.
 
Obyś szybko miała to badania i wiedziała na czym stoisz. Noi żebyś szybko znowu się starała [emoji4] ja tak po cichu wierzyłam że ten cykl będzie pozytywny, chyba kurde nie potrzebnie bo teraz człowiek załamany. Temperatura okropnie spadła, brzuch boli już mocno typowo na @ ehhh. Czemu musimy się tak męczyć?
U mnie jeszcze ewentualnie może być opcja, że się teraz uda. Ale owulacji nie widzę na razie więc nie wiem jak to będzie. Ogólnie nie przestaliśmy się starać, bo mąż na to nie pozwolił. :D
 
Noi bardzo dobrze, może akurat wam się uda za co bardzo trzymam kciuki kochana [emoji8]
U mnie jeszcze ewentualnie może być opcja, że się teraz uda. Ale owulacji nie widzę na razie więc nie wiem jak to będzie. Ogólnie nie przestaliśmy się starać, bo mąż na to nie pozwolił. :D
 
Dziewczyny jak test owu zrobiłam dzisiaj 19dc i nie wyszła nawet cień kreski testowej to oznacza to że albo owu już była dawno albo jej wogule nie było? Dodam że miałam śluz różowy z delikatnymi plamieniami brązowymi jedno dniowe w 14dc ale nie odczuwalam piersi jajników nic mi nie dolegalo.
 
Dziewczyny jak test owu zrobiłam dzisiaj 19dc i nie wyszła nawet cień kreski testowej to oznacza to że albo owu już była dawno albo jej wogule nie było? Dodam że miałam śluz różowy z delikatnymi plamieniami brązowymi jedno dniowe w 14dc ale nie odczuwalam piersi jajników nic mi nie dolegalo.
Nie zawsze trzeba czuć owulację. :) A to, że nie ma dzisiaj kreski to nic nie znaczy, nie można po tym stwierdzić, że owu była czy jednak pęcherzyk pękł. :)
 
Nie zawsze trzeba czuć owulację. :) A to, że nie ma dzisiaj kreski to nic nie znaczy, nie można po tym stwierdzić, że owu była czy jednak pęcherzyk pękł. :)
No tak ale jeśli okres by miał przyjść tak jak w kwietniu na 38dc to owu wypada mniej więcej między 23-25dc więc jeśli by tak było to chociaż blada kreska powinna się pojawić czy źle rozumiem. Kiedyś robiłam testy owu ale paskowe z allegro i zawsze pokazała się delikatna kreska testową A tu nie ma nic puste pole koło T
 
No tak ale jeśli okres by miał przyjść tak jak w kwietniu na 38dc to owu wypada mniej więcej między 23-25dc więc jeśli by tak było to chociaż blada kreska powinna się pojawić czy źle rozumiem. Kiedyś robiłam testy owu ale paskowe z allegro i zawsze pokazała się delikatna kreska testową A tu nie ma nic puste pole koło T
Niekoniecznie, jeśli miałaby być tak za parę dni to nie musi być nawet cienia. Przy nieregularnych cyklach ciężko natrafić na owulację nawet przy robieniu testów, no chyba, że robisz dzień w dzień. :)
 
reklama
Niekoniecznie, jeśli miałaby być tak za parę dni to nie musi być nawet cienia. Przy nieregularnych cyklach ciężko natrafić na owulację nawet przy robieniu testów, no chyba, że robisz dzień w dzień. :)
Nie robię dzień w dzień. Miałam zacząć w przyszłym cyklu ale ciekawość mnie zzerala i zrobiłam dzisiaj pierwszy test owu. W tym problem ze nie mam pojęcia kiedy w tym cyklu dostanę okres. Po prostu czekam na nią cierpliwie A od przyszłego cyklu chce również mierzyć temp robić testy owu oraz zaczynam zażywać agnus castus z nadzieja że wyreguluje mi cykl w końcu. Jeszcze we wtorek będę jechała do gin to go po proszę o monitoring cyklu w czerwcu oraz o clo tak na wszelki wypadek.
 
Do góry