reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Dziewczyny masakra jak ja się źle dziś czuje :( teraz wkłada czyta jak łza nic na niej nie ma, nie wiem czy mi się hormony poje.... teraz czy jak
 
reklama
Ale kolka nerkowa by dawała inne objawy wydaje mi się i z jednej strony nie przechodziłaby na drugą. No i w sumie jak usiądę dobrze to nie boli ale to muszę na prawdę wygodnie usiąść. Jedyne objawy to ból w lędźwiach jak opisałam a sikanie jest normalne, nic nie boli, nie piecze, wszyskto ogólnie jest ok oprócz pleców, poruszania się. ;)
Na szczęście w środę idę prywatnie do ortopedy, będzie też robił usg więc na nerki zerknie.
Ja tez nie miałam problemów z oddawaniem moczu, ani nic. Ból mi tak promieniował, ze myślałam, ze to od krzyża 🙊 a okazało się ze kolka. Promieniowało mi aż do brzucha, ale fakt tylko z prawej strony. Zrob sobie badania, bo to różnie bywa :)
 
I jak tam dziewczyny żadna już nie testuje ? Kuzwa dziwny bardzi ten mój cykl, wczoraj tak jak Wam pisałam miałam brązowe plamienie potem trochę z taką żywą krwią ale nie dużo a dziś cisza jedynie takie brązowy śluz ale bardzo go mało i dziś brzuch jakby boli mniej niż wczoraj, nigdy mi się tak miesiączka długo nie rozkręcała.Jedynie humor mam identycznie jak przed @
 
I jak tam dziewczyny żadna już nie testuje ? Kuzwa dziwny bardzi ten mój cykl, wczoraj tak jak Wam pisałam miałam brązowe plamienie potem trochę z taką żywą krwią ale nie dużo a dziś cisza jedynie takie brązowy śluz ale bardzo go mało i dziś brzuch jakby boli mniej niż wczoraj, nigdy mi się tak miesiączka długo nie rozkręcała.Jedynie humor mam identycznie jak przed @
Zrób test lub betę ✊.
 
Zrobiłam jeszcze raz test teraz przed chwila jedna kreska.Miesieczka wypada mi między 3-5 wiec wydaje mi się, że jakiś cien drugiej już powinien być.Tak mi się wydaje przynajmniej, może przez ta upały miałam teraz takie wcześniejsze delikatnie krwawienie...sama nie wiem albo znak, że coś mi się w cyklu poje...ło
 
reklama
Dziewczyny, robiła któraś z Was badania genetycznie zamawiając testy online ? Widziałam, ze jest taka możliwość - ale czy to będzie wiarygodne ?
 
Do góry